on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

Фотовиставку створено в рамках Програми Агентства США з міжнародного ...
18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо ...
31.05.2021, 10:08

На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

На Херсонщині оголосили про початок нового проєкту для молоді – ...
> Туризм, відпочинок, розваги > Туризм в Таврії > Креативний відпочинок молодих херсонців

Креативний відпочинок молодих херсонців

Молодь Херсонщини - найцінніший скарб багатого таврійського краю. Щедро обдаровані, перспективні, амбіційні та запальні, збираючись разом ці творчі молоді іскринки здатні розпалити яскраве вогнище! А якщо до цього додати ще й літнє сонце та тепле Чорне море - кожен проект буде просто приречений на успіх

Саме тому задум Молодіжного бізнес-центру, що функціонує при Херсонській торгово-промисловій палаті, зібрати разом молоду еліту Херсонщини перетворився на феєрверк ідей та відкриттів. Представники восьми вузів нашого міста всі три дні студентського форуму на привітному узбережжі Чорного моря плідно працювали, обмінювались знаннями та презентували свої творчі здобутки. Основною подією стало народження двох взаємопов'язаних проектів. Перший -„Відкриваємо країну разом" - націлений на створення Молодіжного туристичного центру.

Відбулося ознайомлення з багатим потенціалом нашого краю та стартував пошук перспективних шляхів розвитку молодіжного туризму на Херсонщині. Учасники самостійно обрали найцікавіший для себе напрямок - „Зелений", „Бізнес"- „Оздоровчий", „Історичний" чи „Екстремальний" туризм - і вже на заключній конференції представили аудиторії та досвідченим експертам досконало розроблені маршрути. Активно допомагав юним туристам C.O. Моховіков - директор молодіжного туристичного табору „Білозір'я". Треба визнати, що всі проекти викликали захоплення не лише у молодих розробників, а й у компетентних експертів та партнерів - турагентства „Золоте Руно" (В.П. Мерилінгер), облради профспілок (О.П. Максименко), Торгово-промислової палати (Т.С. Брикова). Молоді ентузіасти запропонували створити і справжню „Козацьку січ", і маршрут по історичному Херсону, і захоплюючий екстремально-пізнавальний тур по степовій Таврії. Без сумніву, туризм Херсонщини має багатообіцяюче майбутнє!

Другий проект - „Запалимо студентську зірку" - якнайкраще реалізував сподівання організаторів на створення міцного студентського ядра - справжнього „генератора ідей". Вагомий внесок у створення такого механізму зробили спеціально запрошені гості. Учасники форуму отримали унікальну можливість познайомитись із творчістю О.М. Бережного - справжнього херсонського Айвазовського. Як член спілки художників України він проводив майстер-клас, щедро ділився досвідом, а як обдарований митець, закоханий у рідне місто - презентував власні картини. Дуже цікавою і корисною виявилась „Школа спікера", проведена арт-директором НК "Мілленіум" 0. Гостевою. Молоді оратори отримали цінні знання щодо мистецтва публічного виступу та правильного ведення презентації.

В той же час і самі учасники чесно відстояли своє право називатися творчою елітою Таврії. До форуму долучилась „Креативна студія дизайну" молодіжного бізнес центру. Деякі зірки яскраво спалахнули одразу. Картини молодих художників вражали своєю майстерністю та оригінальністю сюжетів, надзвичайно яскравими і самобутніми були роботи майстрів художньої фотографії, а показ гламурної колекції від Марії Комашки перетворився на справжнє шоу. До речі, у дефіле брали участь самі учасниці форуму. Живе поєднання класики і модерну, феєричне сполучення барв і кольорів - кожна презентація залишиться незабутньою.

Всі без виключення залишились задоволені і роботою, і відпочинком. Учасники студентських рад, Молодіжного парламенту, представники Всеукраїнської студради і самі дослідники твердо впевнені, що ці програми знайдуть підтримку у студентському самоуправлінні всієї України. „Координатори дій" Ганна Перлова, Юлія Місяк і їхня дружня команда оптимістично дивляться в майбутнє: вже багато зроблено, але треба досягти значно більшого! Головне зараз - і надалі сміливо крокувати вперед, до визнання!

Марія Голуб
Газета "Булава".- 6 июля 2006

 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.