on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо ...
31.05.2021, 10:08

На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

На Херсонщині оголосили про початок нового проєкту для молоді – ...
25.05.2021, 15:31

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну ...
> Організації > Музика > Херсонський обласний палац культури > Дворцовые новости > Літературно-музичне свято «УКРАЇНА - НАВІКИ ЄДИНА, НЕПОВТОРНА І СВЯТА ЗЕМЛЯ!»
Всі новини

04.02.2016 09:03

Літературно-музичне свято «УКРАЇНА - НАВІКИ ЄДИНА, НЕПОВТОРНА І СВЯТА ЗЕМЛЯ!»  

1 лютого 2016 року в ошатній залі Херсонського обласного Палацу культури відбулось літературно-музичне свято «УКРАЇНА - НАВІКИ ЄДИНА, НЕПОВТОРНА І СВЯТА ЗЕМЛЯ!»

На вході гостей зустрічав духовий оркестр під керівництвом Заслуженого працівника культури України Віталія Шаповаленка.

Свою творчість глядачам дарували:

Народний хор народної пісні «Дніпровські передзвони», керівник Заслужений працівник культури України Георгій Крилов;

Народний аматорський ансамбль «Журавка», керівник Людмила Бай;

Народний вокальний ансамбль «Береза», керівник Валентина Розум;

Народний ансамбль «Херсонські молодички», керівник Заслужений працівник культури України;

Народний аматорський ансамбль народної пісні «Берегиня», керівники Катерина та Микола Логвиновські.

Відкрила святкову програму група хору «Дніпровські передзвони» виконанням пісень «Моя Україна», «Херсон мій, Херсон», які відразу налаштували зал на позитивне сприйняття героїко-патріотичного звучання народно-пісенного мистецтва. Гарними лірично-патріотичними піснями «На нашій Україні» та «Хай живе вільна Україна» продовжив концертну програму народний ансамбль «Журавка».

Оновленим репертуаром порадували глядачів учасники народного вокального ансамблю «Береза». У їх виконанні прозвучала пісня на музику Херсонського композитора, керівника хорового колективу «Співочі барви», Заслуженого працівника культури України Валерія Другальова «Відшуміла верба». Із запаленими свічками «Молитвою до Богородиці» учасники звернулися з благанням про мир і спокій рідної України. Піснею «Вечірній Херсон» артисти прославляли наш чудовий край, його красу та неповторність.

Глядачі були у захваті від глибокого проникнення в душі та серця пісень «Земля моя», «Чоловіче мій, запрягай коня!» «Ой, яр, я стояла» у виконанні народного ансамблю народної пісні «Херсонські молодички.

З великим захопленням були сприйняті пісні «Калинові гаї» (слова та музика керівників ансамблю, сімейного подружжя Логвиновських), жартівлива пісня «Ой, піду я понад лугом» у виконанні народного ансамблю «Берегиня». З любов’ю та гордістю за Україну у їх виконанні прозвучала фінальна пісня «Встань, козацька слава!

Різноманітна, насичена, вдало підібрана концертна програма сподобалась усім присутнім, протягом всього свята не стихали гучні оплески, вигуки «Браво!», а деякі пісні глядачі співали разом з артистами. Щиро, проникливо та душевно вели програму методист обласного Палацу культури Лідія Іванова та учасниця народного ансамблю «Берегиня» Наталія Панова.

На святі, як і годиться, не обійшлось без поважних гостей. От і на наше свято завітали: перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова, начальник управління культури облдержадміністрації, Заслужений діяч мистецтв України Світлана Думинська, голова обласної ради ветеранів Віктор Куценко, голова міської ради ветеранів Володимир Куций.

З теплими словами подяки за прекрасне пісенне свято, збереження національних традицій та найкращими побажаннями до самодіяльних артистів звернулася Валентина Іванівна Січова.

Після закінчення концерту Світлана Віталіївна Думинська спілкувалась особисто з кожним колективом, який брав участь у святковій програмі і також висловила найщиріші побажання та слова вдячності за самовіддану працю на ниві народного пісенного мистецтва.

Світлана Іванова
Херсонський обласний палац культуриНапишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.