on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новини регіону

05.06.2024, 11:33

Помер актор Херсонського театру імені Куліша Анатолій Толок

  Помер актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного ...
05.06.2024, 11:25

"Депутату" незаконної "Херсонської обласної думи" повідомили про підозру у колабораціонізмі

  Ігорю Полєвікову заочно повідомили про підозру у колабораційній ...
05.06.2024, 11:07

Онлайн-екскурсія «Маріуполь - Херсон: українські козаки і грецькі корсари»

  Онлайн-екскурсія «Маріуполь - Херсон: українські козаки ...

 

Майбутнє - у наших руках

22.02.2007

На прес-конференції, присвяченій 62-й річниці від дня заснування свого закладу, працівники Херсонського державного Будинку художньої творчості (ХД БХТ) розповідали про свої досягнення.

62 роки для історії — мить, а для Будинку художньої творчості — роки напруженої самовідданої праці. За час існування закладу його кілька разів перейменовували. Гуртки працювали до 90-х років. За часів становлення незалежності освіта деякий час фінансувалася неналежним чином, тож майже всі ансамблі припинили своє існування.
Зараз Херсонський державний Будинок художньої творчості не тільки розвиває мережу колективів художньої самодіяльності, а й надає методичну допомогу викладачам, проводить конкурси, огляди, фестивалі тощо.

Учасникам прес-конференції творчий колектив запропонував оцінити потенціал своїх вихованців. Присутніх вразили вокальними даними вихованці студії «Унісон». Керівник ансамблю Ганна Усатюк створила для своїх учнів теплу сімейну атмосферу. «Унісон» вирізняється сценічною виразністю, яскравими костюмами. Сьогодні вихованці Ганни Усатюк — постійні учасники різноманітних конкурсів: «Маленькі зірки», «Оберіг», переможці фестивалів «Кубок Євразії» (м.Одеса), «Молода Галичина» (м. Яворів) тощо.

Неабияку увагу тут приділяють образотворчому мистецтву: у гуртку «Палітра» формують та розвивають здібності дітей за різними напрямами (графіка, живопис, ліплення, гратографія.) Крізь призму малювання учні пізнають оточуючий світ, виявляють особисте ставлення до того, що відбувається навкруги.

Захоплюють своєю майстерністю хореографічні та драматичні гуртки.
Попри те, що в Будинку художньої творчості зараз займаються 150 учнів, педагогічний колектив розраховує, що незабаром кількість бажаючих розвивати творчі можливості значно зросте. «Дуже сподіваюся, що сьогодні вкладатимуть гроші в дітей. Хоч зараз це й не приносить матеріальної користі, проте дає неабияку моральну насолоду. Ми готові працювати, аби тільки не заважали. На жаль, попереднє керівництво віддало прилеглу територію до Будинку художньої творчості орендаторам, котрі сьогодні намагаються відібрати у нас землю. Хочемо, аби громадськість підтримала нас, адже розвиток дитячих талантів — важливий чинник, що впливає на процвітання нашого міста», — зазначив директор Валерій Висовень.

Учні, які прийдуть сюди, зможуть пізнати таємницю театрального мистецтва, опанувати естетику танцю, відчути насолоду української пісні.

Євгенія ПОПЕНКО.
Новый день.-2007.-22 лютого

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.