on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини регіону

12.01.2022, 09:14

"Суспільне: Херсон" запрошує на передпоказ документальної програми «Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент»

  12 січня о 13:00 у Херсонській обласній універсальній ...
03.01.2022, 11:26

Для xepcoнcькиx дiтeй opгaнiзувaли нoвopiчний зaxiд у тeaтpi ляльoк

  З нaгoди нoвopiчниx тa piздвяниx cвят, Xepcoнcьким мicьким ...
03.01.2022, 11:17

Херсонські художниці розробляють декор до свят

  Про наближення Нового року нагадує поява атрибутів на всіх ...

«Мій паперовий друг...»

06.12.2006

З метою виявлення та залучення обдарованих дітей до активної участі у мистецькому житті, у Херсоні на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Мій паперовий друг, або в чарівному світі орігамі». її організатори - управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, федерація дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства», Херсонський державний будинок художньої творчості.

В обласному етапі (очний, заочний тури) взяли участь майже 200 вихованців позашкільних навчальних закладів семи районів області (Білозерський, Новотроїцький, Нововоронцовський, Каховський, Чаплинський, Великоолексзндрівський, Голопристанський), міст Херсона, Нової Каховки, Генічеська, Голої Пристані.
Експозицію підсумкової виставки склали майже 150 робіт, виконаних у техніці орігамі та паперопластики.

Підбито підсумки очного та заочного турів за віковими категоріями: старша та молодша.
Переможці очного туру відповідно перше, друге та трете місця (старша вікова категорія: Дудар Петро, м. Гола Пристань; Шилова Анастасія, М.Херсон; Філінцев Андрій, смт Нововоронцовка.
Молодша вікова категорія: Базанова Тетяна, м. Херсон; Семак Вікторія, м.Херсон; Синолуп Олена, м.Херсон.
Переможцями заочного туру стали у старшій віковій категорії: Календар Ольга, м.Каховка; Латуринська Дарина, м. Каховка; Коротча Марина, м. Херсон.
У молодшій віковій категорії: Синолуп Олена, м. Херсон; Тарганська Ірина, Каховський район; Базакова Тетяна, м. Херсон.

Наддніпрянська правда".-2006.-6 грудня

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.