on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новини регіону

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

    Продовжуємо знайомити із фестивалями, які ...
16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

    В ході експедиції організованої Національним заповідником ...
16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

    Новий громадсько-культурний простір з'явився в ...
> Організації > Музика > Міжнародний форум - фестиваль «Крок у майбутнє» > Молодь повинна слухати рок в здоровій країні


Молодь повинна слухати рок в здоровій країні

Фестиваль «кРок у майбутнє», який вже неодноразово позиціонував себе як захід, який пропагує здоровий спосіб життя, представляє новий проект під назвою «Країна здорового року».

Ні для кого не секрет, що проблеми шкідливих звичок, СНІДу, паління, вживання алкоголю та екологи існують. Це не єдині проблеми в нашому суспільстві, але вони руйнують час з середини. Не хотілося б далі кидатись словами, говорити про причини того, що відбувається, про те, як добре було 5, аби цього не було. Ми вирішили вирішувати проблеми за допомогою ініціативи, дії та, так званої, наочності.

Молодим, небайдужим, активним людям пропонується обдумати та створити модель країни, в якій лунає рок, а слухають його здорові та самодостатні люди. Цю модель буде впроваджено на цьогорічному фестивалі «кРок у майбутнє». Таким чином нова генерація на власному прикладі продемонструє, що в неї є запал, в неї є можливості, розум - все для того, щоб вести здоровий спосіб життя, бути особистістю та допомагати іншим ставати на шлях здоров'я та активних дій. Бо всі ми прагнемо свободи. її частково нам дає рок-музика. А що може бути більшою свободою, ніж здоров'я? Це наше право і наш обов'язок. Таким чином це поєднання видається нам чи не найбільш гармонійним.

За молодь ніхто не вирішуватиме, як їм будувати свою країну. їм надасться найважливіше - майданчик для дій, простір та свобода. Таким чином, вони спробують себе у державотворчій справі, побачать, чи може їхня держава функціонувати і чи виконує вона свої основні функції. В цій своїй країні молодь зможе самостійно провести референдум та, враховуючи, що 22 травня в Херсоні пройде День Європи, подати умовну заявку на вступ у ЄС.

Тож, херсонці, гості міста побачать, що можна жити по-іншому, можна діяти, бути вільними та здоровими. І при цьому залишатись молодими та цікавими іншим. Адже рок-музика завжди була соціально спрямованою. І нині вона говорить: «Я хочу бути здоровим. Мені не потрібні наркотики, алкоголь, паління, щоб бути особистістю. Я вмію і буду діяти! За Європейськими стандартами Я будую свою країну - «Країну здорового року».

Оксана Лихожон,
прес-секретар фестивалю
“Херсонський вісник”. - №11 (1024).- 18.03.201.- стр.12

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.