on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини регіону

12.01.2022, 09:14

"Суспільне: Херсон" запрошує на передпоказ документальної програми «Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент»

  12 січня о 13:00 у Херсонській обласній універсальній ...
03.01.2022, 11:26

Для xepcoнcькиx дiтeй opгaнiзувaли нoвopiчний зaxiд у тeaтpi ляльoк

  З нaгoди нoвopiчниx тa piздвяниx cвят, Xepcoнcьким мicьким ...
03.01.2022, 11:17

Херсонські художниці розробляють декор до свят

  Про наближення Нового року нагадує поява атрибутів на всіх ...
> Організації > Візуальне мистецтво > Художня освіта в Херсоні > Молоді архітектори якісного світу

Молоді архітектори якісного світу

Юні херсонські художники підкорили Україну, представивши свої роботи на конкурсі дитячого малюнка, який не має аналогів у жодній з країн СНД
Нещодавно в Києві відбулась церемонія нагородження переможців 8-й Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»-2011. Конкурс проводиться на регіональному та загальнодержавному рівнях з 2004 року. Завдяки йому юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу.
Цього року для участі на конкурсі-виставці представлено 5098 художніх робіт з усіх областей України. Переможці визначались серед учасників виставки-конкурсу з усіх регіонів України у трьох вікових категоріях (5-8, 9-12, 13-17 років) у номінаціях «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми - архітектори якісного світу» та «Кращий плакат на споживчу тематику».

У фіналі, в загальнодержавному етапі конкурсу, взяли участь 238 конкурсних робіт, в тому числі 9 робіт наших юних земляків. Це малюнки Тетяни Єфімової, 14 років, «Зворотна сторона штучної якості» (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв), В'ячеслава Бобришева, 7 років «Захистіть від бруду» (Херсонська школа мистецтв «Ювента»), Єлизавети Ніколаєвої, 10 років, «Збережемо воду чистою!», (Херсонська школа мистецтв «Ювента»), Людмили Бабанаєвої, 15 років, «Українські сири - найкращі в світі» (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв), Катерини Макєєвої, 14 років, «Жива експертиза - найкраща» (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв), Влади Михайлюк, 10 років «Овочі та фрукти - якісні продукти. Нас ти обирай і здоров'я май» (Семенівський НВК), Каховський район, Марії Чорнобривої, 7 років «Беріть краще від природи» (Херсонська школа мистецтв «Ювента»), Юлії Камінської, 16 років «Захистіть!» (Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

Юних переможців головне конкурсне журі визначало у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику», за віковими категоріями. Дипломи та призи отримали 27 талановитих художників.
Серед переможців і маленький художник з Херсону - В'ячеслав Бобришев, 7 років, учень Херсонської школи мистецтв «Ювента» (художній керівник Тетяна Ничипорчук), який зайняв перше місце у номінації «Ми архітектори якісного світу» у віковій категорії 5-8 років за малюнок «Захистіть від бруду».
Крім того, за оригінальну техніку виконання, майстерність та влучне розкриття теми Головне конкурсне журі Конкурсу відзначило заохочувальними дипломами юних херсонців - Людмилу Бабанаєву (художній керівник Наталія Джерук) за малюнок «Українськи сири - найкращі» та Владу Михайлюк з Семенівського навчально-виховального комплексу (с.Семенівка, Каховського району) за малюнок «Овочі та фрукти - якісні продукти» (художній керівник Лариса Нарли).

Під час церемонії нагородження Голова Державної інспекції України з питань захисту прав Сергій Орєхов зазначив, що цей конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагалися передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя.
«Усі, хто бачив або побачить малюнки дітей, зрозуміє, що дитяча душа чиста, вона сприймає світ тонко. Серця та руки маленьких громадян України створили неповторний світ добра, краси та любові, який, на моє переконання, повинні побачити якомога більше людей» - наголосив Сергій Орєхов.

Експозиція найкращих робіт учасників конкурсу дитячого малюнку протягом 9-10 листопада була розгорнута у великій виставковій залі Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».
А 9 листопада цього року, в рамках проведення регіональних заходів з відзначення Європейського тижня якості в Україні, заступник директора ДП «Херсонстандартметрологія», заступник голови регіонального конкурсного журі Лариса Бартків вручила грамоти та призи 27 переможцям, які зайняли відповідно перше, друге та третє місяця у кожній із трьох номінацій у кожній віковій категорії та вручила подяки вчителям дітей - переможців Фірузі Тимофєєвій, директору школи мистецтв «Ювента», Наталії Джерук, вчителю образотворчого мистецтва Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, Тетяні Ничипорчук, вчителю образотворчого мистецтва школи мистецтв «Ювента», Ларисі Нарли, вчителю образотворчого мистецтва Семенівського навчально - виховного закладу Каховського районного управління освіти.
Щиро дякуємо всім за популяризацію щорічної Всеукраїнської дитячої виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі».

«Херсон маркет плюс».- №48 (306).- 01-07.12.2011.- стр.9

 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.