on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини регіону

05.08.2021, 13:19

В Україні проведуть міжнародний онлайн-фестиваль колективів діаспори

    В Україні у Скадовську до 30-ї річниці Незалежності ...
04.08.2021, 16:25

На Херсон очікує черговий фест - Prizma-Fest

    28 серпня 2021р. у Херсоні в парку Маргєлова за Палацом ...
04.08.2021, 11:05

«Щасливі разом»: на Херсонщині відбудеться всеукраїнський сімейний квест-фестиваль

    На Херсонщині з 6 по 8 серпня відбудеться всеукраїнський ...
Всі новини

19.04.2016 13:39

"На крилах мрій у майбуття"

Під такою назвою 14 квітня відбувся творчий звіт художніх аматорських колективів Генічеського району в рамках обласного огляду аматорського мистецтва «З Україною в серці», присвяченого 25 річниці Незалежності України.

У фойє районного Будинку культури була розташована виставки декоративно-ужиткового мистецтва, на якій були представлені роботи 66 окремих майстрів з 8 сіл району і міста Генічеська та народної студії декоративного розпису «Чонгар-сад». Роботи яскраві та різні за видами і напрямками народного мистецтва, а саме: вишивка (серветки, скатертини, рушники, картини), вироби з бісеру (прикраси, сувеніри), канзаші, квілінг, різноманітні обереги, картини зі стрічок, народні та стилізовані ляльки, різьблення по деревині, картонаж, глиняні магніти , паперопластика, вироби з декоративного скла, скульптурний текстиль та багато ін. Спеціально до Огляду було підготовлено сувеніри – чашки з логотипом звітного концерту.

Виставка супроводжувалась виступами народного фольклорного ансамблю «Горлиця» Фрунзенського СБК (керівник Н.Конкіна), жіночого вокального ансамбль «Зозуленька» Жовтневого СК, (керівник І.Крук), жіночого вокального ансамблю «Берегиня» Рівненського СБК (керівник З.Гурбік), зразкового духового ансамблю Рівненського СБК (керівник А.Желєзний), народного естрадного оркестру «Генічеськ» Генічеського РБК (керівник Р.Кадиров), які створювали чудовий настрій та налаштували всіх присутніх на подальше свято аматорського мистецтва.

Загалом у звіті взяли участь аматорські колективи та майстри народного мистецтва з 9 сільських закладів культури, РБК та 2 музичних шкіл. Це: 7 вокальних ансамблів, 4 ансамблі народної пісні, 6 хореографічних колективів, 2 фольклорних, естрадний та духовий оркестри, 3 солісти та 2 малі вокальні форми, ансамбль народних інструментів, ВІА, вокальна студія, любительське об’єднання та 1 читець. Загальна кількість учасників 290 чоловік, з них 140 – це діти.

Багато аматорських колективів району мають гарний рівень виконавської майстерності, цікавий репертуар та високу сценічну культуру. Тут треба відмітити: естрадний оркестр РБК (керівник Р.Кадиров), зразковий фольклорний колектив «Пролісок» Фрунзенського СБК (керівник Т.Шмалько), народний вокальний квартет «Крила» РБК (керівник В.Чорний), народний ансамбль народної пісні «Берегиня» Новоолексіївського СБК (керівник О.Ульченко), народний ансамбль барабанщиків «Атеш» Щасливцевського СБК (керівник Р.Куртбедінов), зразковий вокальний гурт «Вишиванка» Чонгарського СБК (керівник Г.Іпаті).

У концертній програмі було представлено декілька масових зведених номерів. Найбільш вдалими були вокально-хореографічна композиція «Мова єднання» у виконанні солістів Анни Свіріденко (Щасливцевський СБК) та Ольги Ульченко з РБК разом з вокальною групою народного ансамблю народної пісні «Берегиня» (Новоолексіївський СБК) та зразкового ансамблю танцю «Грація» (Чонгарський СБК, керівник Е.Зелевська), музично-хореографічна композиція «Хаят хайтарма» у виконанні народного ансамблю танцю кримських татар «Лале» у супроводі інструментального гурту (Новоолексіівський СБК, керівники І.Єчина, Е.Челєбієва).

Концертна програма була пронизана патріотизмом і любов’ю до України, складалась з трьох тематичних блоків та феєричного фіналу – вокально-хореографічної композиції з твором «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні солістів РБК та всіх учасників концерту. Оглядова комісія відмічає оригінальне художнє оформлення сцени, різножанровість аматорських колективів району та творчий підхід до підготовки звітного концерту.

Аматорів сцени району щирими оплесками із зали підтримували учні загальноосвітніх шкіл та профтехучилищ міста, творча інтелігенція, представники громадських організацій та влади. Протягом всього концерту патріотичний настрій підтримувала національна українська символіка - державні прапори та прапорці в руках у глядачів.

 Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.