on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

    У міcькрaді зaтвердили плaн зaходів до Дня зaхиcників ...
13.10.2021, 11:14

У Новій Каховці відбувся «День музики», присвячений 45-річчю музичного відділення дитячої школи мистецтв

    Учні та викладачі музичного відділення КЗ «Новокаховська ...
12.10.2021, 10:14

Херсонський театр отримав відзнаку Міжнародного театрального фестивалю у Туреччині

  З 7 по 10 жовтня Херсонський обласний академічний музично-драматичний ...
> Новини регіону > Колектив КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» звертається до голови обласної ради
Всі новини

Колектив КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» звертається до голови обласної ради

03.08.2021 11:40

 

 

Колектив КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР занепокоєний і стурбований планами Херсонської обласної ради щодо об’єднання двох закладів: фахового коледжу музичного мистецтва та фахового коледжу культури і мистецтв.

Коледж (музичне училище) має понад 110 річну історію успішної освітньої діяльності, є одним із найстаріших навчальних закладів України, має потужний кадровий склад, забезпечує фундаментальні знання для становлення майбутніх фахівців-музикантів.

Музичний потенціал нашої області створювався і продовжує створюватись саме в нашому навчальному закладі. Професійна музична освіта регіону неможлива без базового коледжу.

Педагогічний колектив коледжу спрямований на роботу у професійному зв’язку з дитячими музичними школами Херсонської області і є методичним центром для початкової ланки музичної освіти.

Крім освітньої діяльності коледж здійснює велику концертну просвітницьку роботу, має творчі колективи, які є унікальними і єдиними в області і є культурним музичним центром Херсонщини.

Необдумана реорганізація навчального закладу становить загрозу втрати досвідчених кадрів і творчої молоді. Можлива руйнація того, що створювалось і розвивалось роками. Нікому буде передавати педагогічний досвід і зберігати традиції, які існували десятиліттями. Можуть зникнути музичні колективи, які в області працюють тільки на базі музичного коледжу, а саме: симфонічний оркестр, оркестр української народної музики, академічний хор, ансамбль бандуристів тощо.

Колектив коледжу розуміє неминучість змін в сучасному світі, але уявляє оптимізацію як зміни на краще при збереженні самостійності навчального закладу. Колектив готовий до пошуку можливостей економії і більш раціонального використання бюджетних коштів за рахунок нових можливостей організації навчального процесу, здійснення виконавської практики у творчому тандемі з філармонією, розширення можливостей надання платних послуг коледжем тощо.

Рішенням зборів трудового колективу від 21.07.2021р. створена робоча група коледжу, якій доручено вивчити та підготувати звіт щодо пошуку внутрішніх ресурсів та можливостей економії й раціонального використання бюджетних коштів, з метою збереження самостійності навчального закладу і, таким чином,збереження музичної мистецької освіти в області.

Просимо врахувати позицію колективу тазберегти базову мережу мистецьких навчальних закладів Херсонщини.

Колектив КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР

Джерело інформації

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.