on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо ...
31.05.2021, 10:08

На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

На Херсонщині оголосили про початок нового проєкту для молоді – ...
25.05.2021, 15:31

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну ...

Подалі від цивілізації
 

"Хочемо на кілька століть назад", - сказали київські діти батькам, і сім'я з квартири на 17 поверсі тимчасово переселилася до сільської хати у Великій Кардашинці...

Для господині оселі Людмили Пантак це був перший досвід у сфері сільського зеленого туризму. А недавно її гостями стали ще й херсонські журналісти під час виїзного засідання прес-клубу реформ. Людмила Іванівна розповіла:
- Потрібно для цього небагато - окрема кімната зі свіжою постіллю та 3-разове харчування. Умовою моїх гостей було, щоб на столі завжди стояв мед і свіже молоко. Платили вони за все 25 грн. за дорослого і 15 грн. за дитину на добу. Зараз на селі дуже важко. Живемо з того, що росте на городі. Можливо, ця нова справа нам допоможе.
Головними клієнтами сільського зеленого туризму у світі є жителі великих міст, іноземці та мисливці.
Організатори з обласного відділення Спілки сприяння розвитку зеленого туризму сподіваються, що новий вид заробітку призупинить потік людей із села, дасть додатковий заробіток фермерам. Осередки Спілки є вже в Голій Пристані і Малокаховці.
- Коли створимо базу даних селянських садиб, готових приймати туристів (зараз над цим працюємо), люди поїдуть до нас, - упевнена голова відділення обласної Спілки Олена Тарасенко.
- Тільки треба визначитися з цінами, щоб було вигідно і селянам, і туристам, випустити побільше рекламної продукції та врахувати всі правові аспекти.
У травні цього року Верховна Рада ухвалила Закон "Про особисте селянське господарство", де говориться, що зелений туризм відноситься до особистого селянського господарства, яке не стосується підприємницької діяльності. Незалежні юристи вважають, що в такому разі селянину не треба ні оформлятися приватним підприємцем, ні купувати ліцензію, ні платити податки.
Інша точка зору у начальника відділу зв'язків із громадськістю ДПА у Херсонській області Ольги Полумісної: "Цей закон поки що не має чіткого механізму виконання. Сільський туризм, як діяльність, направлена на отримання прибутку, є підприємництвом і той, хто цим займається, повинен платити податки". Ольга Леонідівна порадила бажаючим працювати у сфері сільського зеленого туризму реєструватися приватним підприємцем і сплачувати єдиний податок, наприклад, по найму житла - до того часу, поки будуть розроблені механізми виконання закону.

Світлана Смаль
“Вгору” 23.10.2003

 

 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.