on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новини регіону

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

    Продовжуємо знайомити із фестивалями, які ...
16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

    В ході експедиції організованої Національним заповідником ...
16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

    Новий громадсько-культурний простір з'явився в ...
> Організації > Музика > Друзі "КРУГА РАДОСТИ" в Херсоні > «Слово моє—це Сонце над Тобою»


«Слово моє - це Сонце над Тобою»

Нещодавно в Херсонському музично- драматичному театрі відбулася творча зустріч-концерт Олега Атаманова, якого вдячні херсонці запрошують до Херсона двічі на рік. Довершене поєднання природного таланту поета, композитора, співака і високодуховне наповнення творів автора (а це балади, сказання, гімни, билини, романси) захоплює шанувальників з понад 200 міст Білорусії, України, Росії, Придністров'я, Казахстану.

Окрім звання професора Міжнародної слов'янської академії культури і мистецтв, Олег Атаманов вшанований народом як Боян усія Русі. У 1998 році в Одесі була зареєстрована міжнародна асоціація «Коло радості», президентом якої став Атаманов. Володіння трьома слов'янськими мовами, викладання білоруської та російської протягом тривалого часу, захист дисертації з давньослов'янської міфології та лірики дозволили йому стати Вчителем з великої букви, шлях якого - нести від міста до міста, від серця до серця джерело любові, Божого слова, світ ясний.

Вже шість років автор презентує у Херсоні альбоми, яких у нього аж 37, з циклами для дітей, підлітків, студентів українською мовою - «Житимем» та білоруською - «Слово не госьць». Ось і цього разу були представлені альбоми «Это - слово моё", «Это - вера моя», поетичні збірки «Рече-слови», «Сказання» (вип. 6) та «Сказання, пісні Бояна Всія Русі», видані в Херсоні 2006 року.

Остання збірка вміщує три сказання та українські пісні, в яких Україна постає як батьківщина слов'янського роду:
Яскравим Сонцем Молитви линуть.
Шанує Боже Слов'янський Рід.
Шанує Боже мою Країну.
Рятує діток Майбутній Світ.

Боян піднімає героїчну тему, нагадує про славу київських князів, котрі будували Велику Русь. Він замиловується українською мовою, в якій «Божественне звучання Одвічного Слова" -, що окрилює, творить світ Добра, бо «Славна Пісня України в Гімні Любості Братньої». Автор закликає людину будувати світ краси, сердечності: «Є робота, друзі, до сьомого поту», бо «Велика Сила є, коли співають всі».

Концерт Бояна закінчився, а в душах людей ще довго, наче дзвони, чутиметься життєстверджуюча Віра Олега Атаманова: «Житимем! Житимем!.. Ніч відступає. Житимем! Житимем!.. Ранок над Краєм».

Людмила Крижановська, член поетично-мистецької студії «Таврійський первоцвіт".
Новий день. - 2007.- 8 лютого
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.