on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

Фотовиставку створено в рамках Програми Агентства США з міжнародного ...
18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо ...
31.05.2021, 10:08

На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

На Херсонщині оголосили про початок нового проєкту для молоді – ...
> Туризм, відпочинок, розваги > Туризм в Таврії > У Херсоні відбувся перший тур 3-го Міжнародного фестивалю туристичних фільмів "Вітер мандрів"

У Херсоні відбувся перший тур 3-го Міжнародного фестивалю туристичних фільмів "Вітер мандрів"
 

Україна в цілому та Херсонщина зокрема мають великий потенціал для розвитку туристично-рекреаційного бізнесу, який у всьому світі є однією з найприбутковіших галузей. Саме тому важливими для країни є проведення фестивалів з метою розширення та подальшого розвитку міжнародних та культурних зв'язків, інформаційного обміну про туристичні подорожі, популяризації туристичних можливостей рекреаційних зон України. 1-й тур 3-го Міжнародного фестивалю туристичних фільмів "Вітер мандрів", який був створений саме з цією метою, 26 та 27 вересня Херсонщина приймала у себе. На регіональному рівні його проводили та організовували Управління з питань молоді, спорту та туризму облдержадміністрації, Координаційна рада з питань туризму при управлінні та ХОДТРК. Раніше один з турів 2-го фестивалю проводився в Івано-Франківську. А тепер фестиваль розширив географічну зону проведення: 2-й тур нинішнього фестивалю буде проводитись у Трускавці, 3-й тур - у Криму та на Київщині. 4-й заключний тур відбудеться у Києві (у березні - квітні 2002 року).

У перший день було показано фільми-переможці минулих фестивалів, а у другий - нинішні конкурсанти - це більш ніж 20 фільмів з різних областей України. Херсонщина представила 3 фільми - "Острів Білогрудів" (ХОДТРК), "Херсонщина туристична" (КВП "Уніон"), "Джарилгач" (ХОДТРК) та дві телепрограми "Шлях до успіху" (ХОДТРК) про проблеми туризму. Всі вони після перегляду журі фестивалю потрапили до фінального туру у Києві.

Фестиваль слугує не тільки засобом творчого обміну, демонстрацією туристичних можливостей нашої країни, але і своєрідним камінчиком у створенні позитивного іміджу України. Адже багато фільмів, знятих українськими кінематографістами, бачили на різних фестивалях за кордоном. І хоча у технічному плані ми дещо поступаємось зарубіжним туристичним фільмам, але, за словами керівника прес-служби Ніни Богомол, в наших фільмах є душа, емоції. І хоча з кожним роком тематика та професійність фільмів-конкурсантів зростає, все ж таки не вистачає, як каже кінорежисер Лев Удовенко, фільмів про дитячий туризм, сімейний туризм та зелений туризм. Отже, у всіх бажаючих є шанс зняти найкращий та найцікавіший фільм, який потім отримає найвищу нагороду "Гран-прі фестивалю" або буде переможцем в інших номінаціях та в якості приза отримає статуетку, зроблену з коштовного каміння (на фото). А спонсори подарують переможцям путівки.

Оксана Сидоренко
«Херсонський вісник».- 11.10.2001
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.