on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

29.11.2021, 11:18

Нa Xepcoнщинi вiдбудeтьcя 18 кiнoфecтивaль дoкумeнтaльнoгo кiнo пpo пpaвa людини

  Зaпpoшуємo пpeдcтaвникiв ЗМI Xepcoнa тa гpoмaдcькиx aктивicтiв ...
29.11.2021, 10:29

Відома херсонська художниця Венера Такаєва відзначає ювілей

    Юбилей Венеpы Такаевой 28 ноябpя иcполняетcя ...
29.11.2021, 10:07

У будинoк нapoднoї xудoжницi з Xepcoнщини пoвepнувcя знaкoвий килим

      Kилим, iз зoбpaжeнням кoтiв, cxoжий нa ...

«Українське село запрошує»

Під Києвом, у мальовничій місцині, розкинулось село Пирогів, а в ньому - незвичайний музей під відкритим небом. Це Музей народної архітектури і побуту, куди звезені зразки сільських будівель з усіх областей України та Автономної Республіки Крим.

Тут завжди людно: адже є можливість познайомитися з побутом сільських родин, народ­ними звичаями і традиціями Заходу і Сходу, Півночі і Півдня нашої держави. У музеї під відкритим небом часто влаштовуються свята. Ось і недавно -19 та 20 травня в Пирогові була влаштована IV Всеукраїнська виставка-ярмарок сільського зеленого туризму «Українське село запрошує». Його організували Державна служба туризму і курортів Міністерства культури і туризму України та Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Після урочистого відкриття Всеукраїнської виставки-ярмарку офіційна делегація на чолі з віце-прем'єр-міністром України В'ячеславом Кириленком взяла участь у презентації садиби Херсонської області.

До участі у виставці обласна державна адміністрація залучила підприємства, що надають послуги у сфері сільського зеленого туризму: Херсонське обласне відділення спілки сприяння розвитку сільського і зеленого туризму в Україні, кооператив з розвитку сільського зеленого туризму «Оберіг Херсонщини»; організації, що зберігають та пропагують народні ремесла – лавка «Українські сувеніри», відділ народних ремесел Центру дитячої та юнацької творчості м.Херсона, етнографічний відділ обласного краєзнавчого музею; самобутні фольклорні колективи нашої області - фольк-гурт «Свічадо», Народний ансамбль народної музики «Перебендя»; провідні виробники сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки - мале приватне підприємство «Тавр&Я», Інститут рису Української академії аграрних наук, відкрите акціонерне товариство «Таврія», агрофірма-радгосп «Білозерський».

Офіційну делегацію Херсонщини очолила начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Наталія Федотова.
Основна мета презентації - популяризація Херсонщини як краю, що має один з найбільших в Україні потенціал в галузі зеленого та сільського туризму та виробництві екологічно чистої сільськогосподарської продукції.

Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації спільно з обласною організацією Спілки зеленого туризму України, за участі провідних підприємств області, що виробляють сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки, творчих колективів області гідно представили Таврійський край. Гостям дуже сподобались мистецько-розважальна програма за участі провідних фольклорних самодіяльних колективів області з представленням природних та культурних особливостей регіону, дегустація вин та коньяків Херсонщини, таврійського плову, дніпровських раків та риби.

Тетяна ВОЛИНЕЦЬ, начальник туристично-виставкового відділу управління культури облдержадміністрації.
31.05.2006
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.