on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новини регіону

14.02.2022, 08:47

VI Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «DANCE-клас»

Положення про конкурс «DANCE-клас» Дитяча громадська ...
12.01.2022, 09:14

"Суспільне: Херсон" запрошує на передпоказ документальної програми «Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент»

  12 січня о 13:00 у Херсонській обласній універсальній ...
03.01.2022, 11:26

Для xepcoнcькиx дiтeй opгaнiзувaли нoвopiчний зaxiд у тeaтpi ляльoк

  З нaгoди нoвopiчниx тa piздвяниx cвят, Xepcoнcьким мicьким ...
> Організації > КУЛЬТУРОЛОГІЯ > Комунальна установа "Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв" > Новини Центру > VII Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Таврійське розмаїття"
Всі новини

03.04.2018 14:48

VII Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Таврійське розмаїття"

1 квітня 2018 року на базі ККЗ «Ювілейний» відбувся VІІ Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Таврійське розмаїття». 13 хореографічних колективів шкіл естетичного виховання м. Херсона та області, Горностаївського селищного будинку культури представили конкурсну програму за темою «Популяризація героїв казок та мультиплікаційних фільмів засобами хореографічного мистецтва».

До складу журі увійшли фахівці хореографічного мистецтва Херсонщини:

Якуба Світлана Валентинівна – Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу, ансамблю танцю «Едельвейс» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, Близнюкова Ірина Костянтинівна – Відмінник освіти України, керівник народно-художнього ансамблю танцю «Веселі чобітки» Херсонського Палацу дитячої ьа юнацької творчості, Байкай Андрій Борисович – методист хореографічного жанру , керівник театру народно-сценічного танцю «Заграва» Горностаївського селищного будинку культури. 

Наші вітання лауреатам фестивалю-конкурсу:

Молодша вікова категорія

Лауреат І ступеня

Хореографічний колектив «RITMIX», Новокаховської школи мистецтв,

Керівник – Лілія Пономаренко

Лауреат ІІ ступеня

Театр танцю «DRIVE»,  Скадовської дитячої школи мистецтв.

Керівник –Валентина Хмара

Зразковий хореографічний колектив «Міріданс»,

Станіславської дитячої музичної школи,

Керівник – Анастасія Нефьодова

Диплом з відзнакою «За збереження класичної хореографії»

Дарія Кулинич

Хореографічний ансамбль «Стиль»

Школи мистецтв № 1 м. Херсона.

Керівник - Наталія Окуневська

Лауреат ІІІ ступеня

Хореографічний колектив «ДИВЕРТИСМЕНТ»

Бериславської  дитячої музичної школи.

Керівник – Ірина Курпієва                                                                                                                        

Хореографічна картинка колективу «Надія»

Чорнобаївської дитячої музичної

Керівник – Раїса Шевчук

Хореографічний колектив «Забава»

Голопристанської дитячої школи мистецтв

Керівник- Ганна Марковець

Середня вікова категорія

Лауреат І ступеня

Ансамбль танцю «Первоцвіт»,

Новокаховської дитячої школи мистецтв.

Керівник   – Марина  Ющенко

Хореографічний колектив «Веселунчик»

Веселівської дитячої музичної школи

Бериславського району

Керівник -  Ольга Ільченко

Лауреат ІІІ ступеня

Хореографічний колектив «Фортуна»

 Голопристанської дитячої школи мистецтв

Керівник -  Тетяна Тєлєнкова

Старша вікова категорія

Лауреат І ступеня

Зразковий хореографічний колектив  «Фієста»

Білозерської дитячої музичної школи

Керівник – Ірина Горєєва

Змішана вікова категорія

Лауреат І ступеня

Зразковий хореографічний колектив  «Фієста»

Білозерської дитячої музичної школи

Керівник – Ірина Горєєва

Лауреат ІІ ступеня

Хореографічний колектив «Бриз»

Дитячої музичної школи № 4м.Херсона

Керівник – Ольга Городова

Лауреат ІІІ ступеня

Хореографічний колектив «RITMIX»

Новокаховської школи мистецтв,

Керівник – Лілія Пономаренко

 







Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.