on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

02.12.2021, 09:31

Херсонська легенда: не стало народного артиста Харіса Ширінського

  Невимовний сум і велика втрата для Херсонщини. Із життя раптово ...
30.11.2021, 10:26

Херсонці знову перемогли. Тепер у Тайбеї та Лос-Анджелесі

  Как ранее сообщало наше издание на кинофестивале «Бардак» ...
29.11.2021, 11:18

Нa Xepcoнщинi вiдбудeтьcя 18 кiнoфecтивaль дoкумeнтaльнoгo кiнo пpo пpaвa людини

  Зaпpoшуємo пpeдcтaвникiв ЗМI Xepcoнa тa гpoмaдcькиx aктивicтiв ...
> Туризм, відпочинок, розваги > Зелений туризм на Херсонщині > Жіноча гостинність як зброя проти злиднів

Жіноча гостинність як зброя проти злиднів

Природна жіноча гостинність - крок до успішного підприємництва у сфері зеленого туризму

За статистикою центрів зайнятості, безробітних жінок набагато більше ніж чоловіків. Чому? Чому так важко жінкам знайти роботу, яка була б до душі та ще й давала змогу поповнювати сімейний бюджет? Чому, коли жінка знаходить вільну вакансію, проходить співбесіду у роботодавця, причиною відмови може бути лише те, що на цю вакансію претендує чоловік? Щоб зменшити кількість таких «Чому?» херсонська «Ліга ділових жінок» почала працювати з жінками, золоті руки та природна гостинність яких може стати запорукою власного успішного бізнесу
-  зеленого туризму.

Пригадується, як редакція БИВНІВ влітку виїхала на одну з таких „зелених" баз Херсонщини. На березі Дніпра, під колоритними тентами з комишу, в оточенні в'єтнамських поросят - це був незабутній відпочинок! Гостинна господиня зробила так, що ми почувалися як вдома... Але це лірика. А факти такі: гостинні жінки є по всій області, але для початку „Ліга ділових жінок" вирішила попрацювати з господинями трьох районів -   Цюрупинського,  Бєлозерського та Голопристанського. Чому саме ці райони? Організатори говорять про унікальну степову культуру, яка там ще збереглася.  Для жінок, які хочуть спробувати свої сили у зеленому туризмі, буде створено «Бізнес-полігон» - це таке комплексне навчання, під час якого жінкам розкриють таємниці „зеленого" підприємництва. Нас (тобто зелених туристів) треба ж не тільки годувати та розважати. Нам ще й євро-туалет подавай, і карту місцевих пам'яток, і хороші ціни, і багато чого ще. Щоб не „прогоріти", жінкам доведеться навчитися складати   бізнес-плани і проводити маркетингові дослідження - вивчати конкурентів і попит, шукати ділових партнерів і „стартові" фінанси.

Що з того проекту буде всім нам? По-перше, ми зможемо нормально і цікаво відпочивати не десь далеко, а просто у себе в області. Насправді, в кожному районі є щось таке, заради чого туди варто поїхати хоча б на декілька днів: в одному районі -  цілюще соляне озеро, в іншому -  цілющий сосновий ліс, ще десь -  старовинний монастир чи фантастична рибалка... По-друге, жінки зможуть не їхати під три чорти у пошуках роботи, а працювати вдома. По-третє, вони працюватимуть офіційно,  тобто сплачуватимуть податки і підтримуватимуть економіку області. Словом, з якого боку не подивитися - скрізь корисно. І головне - нарешті природна гостинність наших жінок набуде цивілізованої форми, бо ж вона (як і краса) - страшна зброя у боротьбі з українськими злиднями!

 Проект називається «Профілактика жіночого безробіття та розвиток підприємницької діяльності у зеленому туризмі», і підтримав його Всеукраїнський жіночий фонд.

По інформації Наталі Кравець, Голови правління організації «Ліга ділових жінок»
Бивни.- 2008.- №54 (весна)

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.