on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

14.02.2022, 08:47

VI Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «DANCE-клас»

Положення про конкурс «DANCE-клас» Дитяча громадська ...
12.01.2022, 09:14

"Суспільне: Херсон" запрошує на передпоказ документальної програми «Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент»

  12 січня о 13:00 у Херсонській обласній універсальній ...
03.01.2022, 11:26

Для xepcoнcькиx дiтeй opгaнiзувaли нoвopiчний зaxiд у тeaтpi ляльoк

  З нaгoди нoвopiчниx тa piздвяниx cвят, Xepcoнcьким мicьким ...
Всі новини

05.05.2017 11:34

ЗВІТУЄ НИЖНЬОСІРОГОЗЬКИЙ РАЙОН

28 квітня відбувся звітний концерт творчих колективів Нижньосірогозького району, який проходив в рамках обласного огляду аматорського мистецтва «Барви Таврійського краю». У звіті взяв участь 21 колектив із 9 клубних закладів, РБК та ДМШ із загальною кількістю 170 учасників (з них 10 дитячих колективів – 70 учасників). У їх числі 5 вокальних ансамблів, 4 ансамблі народної пісні, 3 малих форми, 2 музичних колективи, 5 танцювальних, 1 фольклорний, 1 театральний та 5 солістів.

Захід розпочався на площі біля районного Будинку культури мелодіями українських пісень у виконанні духового ансамблю РБК (кер. О.Горбач), далі для всіх присутніх танцювальні ансамблі «Райдуга» і «Фантазія» Сірогозького СБК (кер. І.Мельничук) показали патріотичний флешмоб, а вокальний ансамбль «Вербиченька» Вербівського СБК (кер. В.Олексюк) своєю піснею запросив глядачів до фойє РБК для перегляду виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. У виставці взяли участь 19 майстрів з 9 населених пунктів району, основний жанр – вишивка у різних техніках. Свою персональну виставку картин презентував місцевий художник О.Клименко. Також члени оглядової комісії переглянули музейну кімнату, в якій зібрано матеріали та експонати з історії створення Нижньосірогозького району та тематичний куточок, присвячений воїнам АТО – мешканцям району.

Концертна програма складалася із 3 блоків та прологу, які мали свою назву та відповідне тематичне наповнення. У концерті взяли участь ведучі Т.Москаленко, О.Артеменко, Н.Жданова та Ю.Подколзін, які вдало використовували літературний матеріал, що зв’язував між собою блоки та декламували вірші місцевих поетів між художніми номерами.

Захід розпочався з відеоряду, у якому презентувались фото місцевих краєвидів під пісню місцевих авторів Л.Куліш та О.Крівцова «Нижні мої Сірогози, квітка моя степова». Концерт продовжили танцювальні колективи «Покровчанка» та «Смеш» Першопокровського СБК (кер. О.Афоніна та О.Сидоренко), що стало початком першого блоку «Мій рідний край, моя земля, красива і велична». Другий блок концерту «З народного напившись джерела» увібрав у себе виступи вокальних, хореографічних, театральних колективів. Кожен із них у своєму виступі розкрив тему любові до свого народу, рідного краю, мелодійної української пісні. Наступний блок «А кожний стукіт серця - Україна» складався з номерів, присвячених сьогоднішнім подіям на Сході нашої держави. На екрані проектувалися фото учасників АТО району. У заключному блоці «Я люблю тебе, краю мій рідний, Україно моя дорога!» була зібрана вся любов до України, яка вилилась у живому слові, невмирущій українській пісні та запальному танці. У фіналі на сцену вийшли всі учасники концерту під пісню «За любов і волю» у виконанні Н.Желудкової та С.Пірогової. Концерт пройшов у патріотичному дусі з елементами народного колориту.

Добре враження справив ансамбль народної пісні «Степовичка» Новоолександрівського СБК (кер. Т.Москаленко). Піднесеним та органічним був виступ вокального ансамблю «Берегиня» Нижньоторгаївьскорго СБК із авторським твором керівника М.Іванова. Приємно здивував своїм виступом ансамбль сопілкарів Першопокровської ЗОШ (кер. Ю.Сидоренко). Органічними та безпосередніми були виступи дитячого вокального ансамблю «Усмішка» районного Будинку культури (кер. Т.Кахичко) та вокального гурту «Дівчата» Верхньосірогозького СБК (кер. К.Сидоряк). Органічними та колоритними були виступи народного фольклорного ансамблю «Надвечір’я» ім. Т.Астафурової Нижньосірогозького РБК (кер. М.Чабан), народного козацького гурту «Сокіл» (кер. О.Горбач), народного жіночого ансамблю «Чарівниці» (кер. Т.Кахичко) Нижньосірогозького РБК та вокального тріо «Елегія» школи естетичного виховання смт. Нижні Сірогози (кер. С.Пірогова). Окрасою звітної програми став духовий ансамбль районного Будинку культури, у складі якого переважно діти (кер. О.Горбач).

Театральний жанр представив один колектив - театр мініатюр «Водограй» Новоолександрівського СБК (кер. Т.Москаленко). За мотивами художнього матеріалу «На ярмарку» О.Вишні була показана однойменна інсценівка. Під час показу аматори сцени декілька разів перевтілювалися в різні образи, використовували не тільки живе слово, а й пісню та елементи танцю. Було використано також місцевий говір та жарти, що стало в постановці родзинкою. Учасники були органічні та цікаві, спілкувалися із глядачами - це свідчить про те, що матеріал був добре підібраний, який зрозумілий глядачу. Хотілося б бачити більше художніх номерів з театрального жанру.

Хореографічний жанр був представлений в народному та сучасному направлені. Кожен аматорський колектив в силу своїх вмінь намагався показати свою майстерність на сцені, незважаючи на те, що у керівників немає відповідної освіти. Тому хочеться відмітити саме їх керівників за невтомну працю та розвиток хореографічного мистецтва в районі та побажати більш ретельніше працювати над художнім номером, щоб він був насичений танцювальними рухами, які б відповідали стилю та направленню танцю, відповідним музичним матеріалом, костюмами і мав сюжетну лінію.

Загалом концерт був патріотичний, були присутні усі види жанрів та дотримані всі рекомендації щодо проведення звітного концерту. Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.