on-line с 20.02.06

Арт-блог

24.11.2021, 16:03

Сергій Жадан "Перші дні листопада"

Перші дні листопада. Вона спить у порожній кімнаті, в чужому ліжку. А він думає: чуже місто, чужа кімната — як я її тут залишу? Третя по обіді. Суха осінь. Посиджу, доки вона спить, заговорюючи постійно. Світло таке легке. Вона четвертий день у дорозі. Хай їй хоча би тут буде спокійно. Якщо буде потрібно — поправлятиму ковдру. Якщо буде холодно — причинятиму вікна. Спробую перехитрити її застуду невиліковну. Я сам усе це вигадав, вона ні в чому не винна. Як я її залишу? Незабаром почнеться вечір. Швидко стемніє, повітря остигне. Краще вже охоронятиму її речі. Краще вже грітиму її стигми. Раптом, коли я піду, ріки затоплять кімнату, раптом птахи почнуть битися в стіни, раптом дерева обступлять її й поведуть на страту, раптом сусіди почнуть рвати тіло її на частини, раптом, щойно я вийду, вона забуде про мене, раптом забуде все, що говорила до цього, раптом серце її, золоте й шалене, буде битись тепер для когось чужого. Хай спить. ...

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

26.11.2021, 16:04

У Херсоні репрезентували виставку робіт п'яти художниць

26.11.2021, 15:26

У конкурсі від херсонського обласного краєзнавчого музею взяли участь 100 людей: хто переміг

26.11.2021, 15:03

У Херсоні відбудеться інклюзивна подія «Творчість без кордонів»


Українська пісня...

Українська пісня... Кого тільки не чарувала її вічна краса. Пісня звеселяє, розраджує, надихає. Українська пісня стала джерелом натхнення для вокально-хорового колективу Інституту філології та журналістики Херсонського державного університету . Вже 15 років його спів зачаровує кожного слухача і примушує душу і серце співати разом. Репертуар колективу базується на творах українських композиторів-класиків. Під керівництвом Галини Гук на базі хору створені нові вокальні колективи: дуети, квартети, жіночі та чоловічі ансамблі, змішаний ансамбль. Відбулося удосконалення музичної фактури творів, хорової майстерності. Хор і вокальні ансамблі мають академічну манеру співу.

За час творчої діяльності вокально-хоровий колектив брав участь у багатьох обласних і міських художньо-масових заходах, був одним із провідних хорових колективів у програмі звітного концерту майстрів мистецтв і художніх колективів Херсонщини у Національному палаці мистецтв «Україна», міських заходах, присвячених презентації рейтингового конкурсу «Жінка року», Дню вчителя, відкриттю Євроклубу, річницям заснування університету. Кожний виступ відзначається високою майстерністю, яскравістю, артистичністю. Зразковий вокально-хоровий колектив був неодноразовим переможцем щорічних фестивалів «Студентська весна», «Молода хвиля». Це високе звання (його отримали у 2003 році) стало гідною оцінкою результатів копіткої роботи його учасників і керівника Галини Гук. А нині колектив готується до виступу на Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови та літератури, яка відбудеться 15 квітня в університеті.

Світлана Гавриленко
Гривна-СВ, 2008-04-11 (стр. 3)

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.