on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»

> Организации > Визуальное искусство > Херсонский Центр молодежных инициатив "Тотем" > “Зумофоби”, “експресіоністи”, “лузери” і “Марковное поле”: що відбуватиметься в новому “Тотемі”?


“Зумофоби”, “експресіоністи”, “лузери” і “Марковное поле”: що відбуватиметься в новому “Тотемі”?

За своє 25-річне існування херсонська громадська організація Центр молодіжних ініціатив "Тотем" зазнала ряду змін, і кожен новий етап розвитку необхідно було "запускати" за допомогою колективного мозкового штурму активістів.

На початку 2021-го прийшов час вчергове оновити банк ідей і тих самих творчих ініціатив.

Річ у тому, що "Тотем" збирається активно використовувати своє старе-нове приміщення для найрізноманітніших артпроєктів, при цьому мається на увазі, що простір для втілення творчих експериментів має працювати практично щодня.

Щоб з'ясувати, що ж саме має відбуватися на новому етапі діяльності організації, днями херсонські журналісти, літератори, драматурги, музиканти, дизайнери, кінематографісти та інші артдіячі зібралися на черговий "brain storm".

Вирішити (принаймні, поки що попередньо, у вигляді накидання ідей у "банку") пропонувалося два питання:

1. як може функціонувати приміщення саме по собі;

2. що саме буде в ньому відбуватися.

Як і належить творчим людям, вони озвучили цілу купу пропозицій, з яких, як мінімум половина, напевно, буде незабаром втілюватися. З екзотичних ідей: заснувати "клуб ненависників зуму", або зумофобів - з урахуванням, що в пору коронавірусної пандемії регулярне спілкування онлайн неабияк втомило митців, у тому числі херсонських, тому непогано було б знову зустрічатися наживо.

Ще одна думка - заснувати щось на кшталт гуртка шанувальників херсонського примітивістського мистецтва і кулінарних артвишукувань, назвавши його "Експрессо" (за безграмотною вимовою цього методу приготування кави). Своєю чергою, адептів цього об'єднання запропоновано називати "експресіоністами".

Ще одне цікаве починання - "музей одного лузера", в якому збиралися б найневдаліші херсонські історії. Цікаво, що присутні зійшлися на думці - в цей "музей" найвідоміший городянин-невдаха  якраз і не потрапить - саме тому, що він лузер!

Звичайно ж, звучали ідеї про організацію найрізноманітніших лекцій, виставок, камерних концертів на кшталт "квартирників", фото- і відеосесій. У низці цих подій окремо буде стояти діяльність драматургічної лабораторії "Марковное поле" під головуванням відомого автора Євгена Марковського. У рамках цього проєкту будуть проводитися читання текстів сучасних авторів (і не тільки херсонських), а також всім охочим можна буде безкоштовно відвідувати майстер-клас самого Євгена.

Микола Овчаренко
Джерело інформації: Газета "Вгору", 25.02.2021

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.