on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Новини регіону

19.02.2024, 18:38

У Берліні відбулася світова прем'єра фільму “Редакція” Романа Бондарчука

  У Берліні відбулася світова прем'єра фільму “Редакція” ...
19.02.2024, 18:32

"Тренуємось періодично, але це лише початок". Як у Херсоні відновлює роботу естрадно-циркова студія "Jin Roh"

Естрадно-циркова студія "Jin Roh" відновила тренування у Херсоні. ...
19.02.2024, 18:25

Обличчя війни в серії графічних портретів “Back to black” херсонської художниці Тамари Качаленко

  Тамара Качаленко незадовго до війни завершила навчання в ...
> Персоналії > Шоу, масові видовища > Урбанський Ігор

 

Урбанський Ігор

Головний редактор Асоціації «КВН України»

Закінчив Київський державний педагогічний інститут з дипломом психолога.

У студентські роки працював диск-жокеєм, вів радіопрограму «Музичний фургон», відвідував літературну студію при Союзі письменників України. Після того, як його вірші передала радіостанція «Вільна Європа», довгі роки був «не рекомендований до друку» в СРСР. Зате його публікації з’явилися в Канаді і Болгарії. У 1989 році створив літературне об’єднання «Орфей», а на сторінках газет і журналів надруковано більше 150-ти його віршів з книг: «Идущие в никуда», «Черные колготки», «Дайте немому слово», «Любовь закончилась, вставай…», «Старый ботинок».

В 1986-ом року відправився добровольцем на ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а в грудні 1988-ом - очолив загін рятівників, який надавав допомогу потерпілим від землетрусу в Ленінакані і Спітаку.

В КВНі з 1985-го року. Протягом трьох років був капітаном команди Київського державного педагогічного інституту, у складі якої став чемпіоном міста.

Після навчання працював вчителем малювання, начальником піонерського табору, директором Молодіжного центру, завідуючим відділом культури районної адміністрації.

Творець КВН-клубу «Черт, побери!», організатор високопільських фестивалів, у яких брали участь команди: ХАІ, БДУ, СДУ, «Запоріжжя - Кривий Ріг - транзит» «Дівчата із Житомира», «Дизель» і ін.

Один з фундаторів Асоціації команд КВН України. Капітан команди «Черт, побери!», (Високопіля), яка тричі ставала призером чемпіонатів Асоціації «КВН України» (1994-1996 рр.), грала у півфіналах першої ліги АМІК (1996 р.) і «Інтерліги» (1998 р.), брала участь в гала-концерті Сочинського фестивалю (1996 р.). Керівник команди КВН юних пожежників Високопіля, яка ставала віце-чемпіоном (1997 р.) і чемпіоном України (1998 р.).

Є почесним президентом Херсонської ліги КВН і співорганізатором розиграшу Кубка КВН на приз міського голови Миколаєва.

Є головним редактором і постійним членом журі АКУ, відповідає за тематику ігор і конкурсів, є одним з укладачів щорічників АКУ.

Один з авторів збірної КВН України.


Интервью (мовою оригіналу):

- Ваше мнение об идее высшего образования в КВН?
- В каждом деле должны быть руководители, специалисты. В любом деле последнее слово за профессионалами.

- На что при обучении КВН надо уделить максимум внимания?
- Руководитель КВН – это, прежде всего психолог. Команды могут быть очень обидчивы. КВН это часть жизни, которая проникает все глубже в массы. Очень хорошо, что есть разные лиги и чемпионаты. КВН должен быть разным.

- Из кого нужно набирать студентов?
- КВН можно обучаться и после восьмого класса и в сорок лет. Важно, достиг ли человек того уровня понимания, что бы получать высшее образование КВН.

- Кто может преподавать КВН?
- Те люди, которые работают в АКУ это достойные люди и к ним можно прислушиваться. (О коллегах хорошо или никак…) Я поиграл в АМиК. Провел совместные туры с ХАИ и ДГУ.

- Ваши пожелания проекту «Кафедра КВН»?
- Я люблю сумасшедшие проекты, к ним людей манит. Я не думаю, что из 30 студентов медицинского университета выйдет 30 классных врачей. Так же и в КВН, но я не думаю, что эти специалисты останутся без внимания. Главное что бы это делалось от души.

Интервью провел Сагдиев Максим

 

1. 27.11.2010 00:46
Ірина Снігур

Игорь Анатольевич, если вы это прочтете, спасибо вам за все!
Будете в Херсоне, звоните!

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.