on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

> Персоналии > Кино > Бондарчук Роман > Гурт «ДахаБраха» створив саундтрек до фільму Романа Бондарчука «Вулкан»


Гурт «ДахаБраха» створив саундтрек до фільму Романа Бондарчука «Вулкан»

У новому відео «ДахаБраха» переосмислює українську народну пісню «Пливе човен», яка звучить у фiльмi. Драма з елементами комедії «Вулкан» створена за підтримки Держкіно і з’явиться в українському прокаті 4 квітня.

Кліп на пісню «Пливе човен» – перший спільний проект етно-гурту та Романа Бондарчука, який і став режисером відео. «З купи запитів, які надходили до нас останнім часом, пропозиція озвучити трейлер фiльму «Вулкан» виглядала дуже привабливою. Роман  – дуже талановита та обдарована особистість! Складнiше за все виявилось знайти час у нашому щільному графiку. Нам працювалося легко та натхненно. Пiсня та кліп – наша спроба поштовху атмосфери зниклих свiтiв та пошуків давно загубленого щастя», розповідає Ірина Горбань, арт-менеджерка гурту «ДахаБраха».

Кліп: https://www.youtube.com/watch?v=3iRYtfkfp94&ab_channel=DakhaBrakha

У п’ятихвилинному відео глядачі побачать, як кадри з нового драмеді, так і подробиці знімального процесу. Ідею кліпу прокоментував Роман Бондарчук: «Я хотів сполучити голоси артистів із машинерією кінопроцесу – рейками, освітлювальними приладами, кабелями. Впустити цю виробничу матерію в кліп. Щоб відчути, як багато заліза,  людей і енергії задіяно в процесі творення образу на екрані, створення фільму. Мене захоплює це поєднання. Зв’язок, який виникає між музикантами і долею екранних героїв. Наче ми свідки ритуалу, де музиканти  – божества, а їхні інструменти – магічні. Саме вони пробуджують, закохують, рятують від небезпек, посилають потрібних людей і змушують героїв рухатись далі. У земному житті ці божества втілюються через народний хор, через пісню, найтоншу з відомих нам матерій».

«Вулкан» розповідає про пригоди перекладача моніторингової місії ОБСЄ Лукаса (роль виконує Сергій Степанський) у маленькому містечку на півдні України. Стрічка вже встигла завоювати 8 престижних нагород та продовжує свою фестивальну ходу країнами світу. 9 березня 2019 року за роботу над стрічкою режисер фільму Роман Бондарчук був нагороджений Шевченківською премією. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.  

Над кліпом працювали:

Режисер: Роман Бондарчук

Оператор: Вадим Ільков

Оператор другої камери: Денис Мельник

Режисер монтажу: Віктор Онисько

Колорист: Дмитро Василенко

Лінійна продюсерка: Сабіна Асадова

Креативна продюсерка: Дар’я Аверченко

Продюсери: Олена Єршова, Володимир Філіппов, Андрій Ящишин.

Джерело інформація: Державне агенство України з питань кіно, 28.03.2019

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.