on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

12.04.2025, 23:08

Гончарівка провела екскурсію про кохання для ВПО у Тернополі

12 квітня у межах проєкту Гончарівки "Мандри херсонської бібліотекарки" ...
11.04.2025, 17:38

Запрошення до участі у відкритому фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького театрального мистецтва "Юні зірки Мельпомени"- 2025

  У травні 2025 року у Закарпатській області відбудеться відкритий ...
04.04.2025, 23:42

Херсонка Марія Гайдук перемогла на Болонській виставці ілюстраторів

Українська ілюстраторка Марія Гайдук стала переможницею 59-ї Болонської ...
> Персоналії > Візуальне мистецтво > Москвітіна-Дмитриєва Валерія Андріївна > Валерія Москвітіна: «Щоб побачили та відчули мій настрій души та природи Таврії»

Валерія Москвітіна: «Щоб побачили та відчули мій настрій души та природи Таврії»

Нещодавно, на прикінці січня, в містечку Тарнові Гури, що під Краковом, в місцевій арт-кафе-галереї відкрилась виставка херсонської художниці Валерії Москвітіної.
Як нам розповіла Валерія, не дивлячись на те, що вона неодноразово брала участь у багатьох пленерах та спільних виставках по всій Польщі, це її перша персональна виставка за кордоном.
- Цю виставку я організувала спільно з польським художником Олександром Маєрскім, з яким я познайомилась понад 4 роки тому на міжнарожному пленері у Польщі. Протягом 4 років участі у міжнародних пленерах я накопичувала досвід, вчилась, шукала щось своє, і ось, Олек запропонував зробити спільну виставку, - розповіла Валерія. - Я майже за три місяця зробила 10 робіт, добавила ще старих - і ось результат. Крім цього, Олек - різьбяр, тому наші роботи виглядають досить цікаво. В них спостерігаються домашній затишок та експрес почуттів.

Як зазначила художниця, головна мета виставки - передати полякам через свої полотна всю красу нашого краю, а саме: «як розквітають маки, показала зиму на Херсонщині, кавуни у серпні, щоб вони побачили та відчули мій настрій души та природи Таврії».
Насправді, ця виставка є своєрідним продовженням попередньої, яка експонувалася протягом листопада-грудня у місті Хелм в галереї «ХЕЛМ».

Олександр Карпенко
«Херсонський вісник».- №6 (1223).- 06.02.2014.- стр.9

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.