on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

13.10.2021, 11:14

У Новій Каховці відбувся «День музики», присвячений 45-річчю музичного відділення дитячої школи мистецтв

> Персоналии > Литература > Братан Николай Иванович > Вечір пам'яті Миколи Братана

Вечір пам'яті Миколи Братана

19 грудня - в день народження відомого херсонського письменника Миколи Івановича Братана - радиційно вшанували пам'ять знаного земляка.
В обласній бібліотеці зібралися рідні, друзі, колеги. Ця дата стала приводом і для презентації збірника творів переможців першого міського літературного конкурсу імені Миколи Братана.
За життя цього дня Микола Іванович Братан, який очолював літературне об'єднання «Кулішева криниця», отримував поздоровлення та ділився зі своїми колегами новими творчими досягненнями. Його, як письменника, що оспівував рідну Таврійську землю, лауреата премії імені Андрія Малишка, заслуженого діяча мистецтв України, знали і любили не лише херсонці, а й усі не байдужі до влучного поетичного слова, любителі літератури і мистецтва. Поділитися спогадами про спілкування з відомим земляком до бібліотеки завітали рідні та колеги.

Найтеплішими словами Миколу Івановича згадують його син Віктор Братан, поет, голова обласної організації НСПУ Василь Загороднюк, завідувач відділу мистецтв Херсонської обласної наукової універсальної бібліотеки імені О.Гончара Тетяна Краснолуцька та інші працівники книгозбірні, яка була для нього другою домівкою. Кожен візит письменника ставав справжньою митецькою подією.
Цього року в нашому місті відбувся перший літературний конкурс, де молоді таланти мали можливість продемонструвати свою творчість. Те, що його було названо на честь відомого херсонського письменника - Миколи Братана - вважають символічним і справедливим і його колеги, і юні літератори. Адже Микола Іванович завжди підтримував молодих митців-початківців. Твори переможців конкурсу увійшли до збірника, який і презентували цього дня в бібліотеці.

Молоді і талановиті, які стали кращими у літературному конкурсі імені Миколи Братана - Антоніна Калініна та Марія Циганова, вважають цю перемогу потужним стимулом у підкоренні нових мистецьких вершин.
На вечорі пам'яті Миколи Братана звучали найкращі вірші письменника, лунали пісні, написані на його слова. Красномовна творчість нашого земляка буде знаходити відгук у серцях ще не одного покоління шанувальників його творчості.

«Наддніпрянська правда плюс».- №11.- 11.12.2013.- стр.7

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.