on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

> Персоналии > Музыка > Керпатенко Юрий > Вічна краса класики


Вічна краса класики

Оркестр Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру 5 травня порадував глядачів програмою класичної музики “Нові зустрічі” за участю запрошених вокалістів.

Ще з давніх часів було відомо про користь музики для людини: так, у Древній Греції лікували за допомогою духових інструментів, а філософ Демокрит говорив про користь флейти. Нині ж дослідники довели, що найбільш корисними є класичні твори.

Створені за всіма правилами природної гармонії й пропущені через серце, вони набувають лікувальних властивостей, впливають на наше емоційне й чуттєве сприйняття і навіть позбавляють депресії. А ще позитивно впливають не лише на фізіологію людей, а й на їхні інтелектуальні здібності.

Тож “Нові зустрічі” не тільки зарядили слухачів позитивними емоціями, а й додали їм здоров'я, що дуже важливо саме нині, на зламі пір року – краще за будь-які вітаміни або ж ліки. Оркестр театру під керівництвом Юрія Керпатенка давно має власних шанувальників, які не пропускають жодної нової програми і завжди щирі у вияві емоцій. Нев'януча музична класика знову й знову зачаровувала усіх присутніх, переносячи у світ прекрасних і досконалих мелодій.

Цікаво і по-новому прозвучали відомі класичні твори у виконанні молодих вокалістів – випускників і студентів Одеської та Київської консерваторій, Херсонського музучилища, ХДУ, які подали заявки на прослуховування і претендують на роботу в нашому театрі.

За словами режисера-постановника програми Олега Натяжного, молоді запропонували випробувати себе на публіці, дати можливість нам оцінити їхні вокальні й сценічні дані безпосередньо на сцені.

Хоча питання працевлаштування передбачає ще цілий ряд особистісних якостей, зокрема уміння працювати в колективі і з оркестром. Сильні голоси, класична школа співу – саме таке поповнення є нині бажаним у музично-драматичному театрі. Публіка дуже тепло прийняла початківців, а дехто навіть отримав захоплене “Браво!”. Тож сподіватимемося, що саме ці вокалісти згодом поповнять трупу нашого театру і примножать його популярність. А невмируща краса класичної музики сприятиме їм у цьому.

Елена Пименова, Анна Павлюк
«Вгору».- №19 (450).- 12.05.2011.- стр.13

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.