on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новини регіону

29.11.2023, 10:50

Розпочався прийом заявок на Конкурс на здобуття премії ім. Леся Курбаса у 2024 році

    Державне агентство України з питань мистецтв та ...
27.11.2023, 19:18

Запрошуємо на онлайн-екскурсію "Паралелі: «Херсон – Тарнопіль: театральні історії»

  29 листопада о 18:00 запрошуємо на онлайн-екскурсію "Паралелі: ...
23.11.2023, 20:00

Писав історичні книжки про Херсонщину: під Кліщіївкою загинув молодший сержант Олександр Меньшов

  Чергова трагічна звістка надійшла з-під Бахмута, села Кліщіївка. ...
> Організації > Музика > Херсонський обласний палац культури > Дворцовые новости > «Від любові є тільки один засіб: любити ще більше»
Всі новини

19.02.2019 11:07

«Від любові є тільки один засіб: любити ще більше»

Одного разу Директору обласного Палацу культури Івановій Світлані, спала на думку прекрасна ідея. А звідки беруться ІДЕЇ? Вона просто озирнулася навколо себе і зрозуміла, скільки в нашому Палаці гарних сімейних пар, і чому б їм не з’єднатися в один клуб.

І ось саме 15 лютого, це і відбулося, ми були згодні спорадою американського письменника, мислителя, натураліста, громадський діяча Генрі Торо:

«Від любові є тільки один засіб: любити ще більше».

Хто МИ?!!! Ми щасливі подружні пари, яким обласний Палац дав чудову можливість співати разом, а коли людина співає - тож вдома все ГАРАЗД!!!

Просто 15 лютого вперше в Херсоні відкрився клуб подружніх пар.

Якщо ви не чули, дуже шкода, ви проґавили неймовірні хвилини веселого спілкування та спогадів… Уявляєте на планеті ще є люди, які не знали історію вашого знайомства, і слухали, слухали і що неймовірно ЇМ це було цікаво…

Так, це емоції, а якщо по-суті, у нас є свій КЛУБ.

На першому засіданні ми вирішили зібратися маленьким колом друзів, потім пожалкували, бо нас багато.

Людські взаємини... Ціла гама вічно актуальних питань, нюансів, проблем, відкриттів... Цілий світ переживань, почуттів і внутрішніх переосмислень, стану душі, серця і розуму - ціле життя, дивовижне і дуже непросте. Пробуєш розбиратися, аналізувати, розкладати все по поличках – і тебе непокидає відчуття, що ці розгляди відводять тебе далеко-далеко від суті. Іноді навіть здається, що ти нарешті всезрозумів. Але розуму, як завжди, все зрозуміло, а душі і серцю як раніше чогось бракує...

Немає на цьому світі рентгена, який міг би просвітити твою душу і серце,як і немає рентгена, який міг би з точністю показати, що надушіі серці у інших людей, які потребують тебе  і яких потребуєш ти сам. Людські взаємовідносини пов'язані з множиною проблемрізної міри складності. Але будь-яка з них вирішується. І гіркота будь-яких розчарувань і самотності йде на другийплан, коли люди,  роблячи зусилля і кроки один назустріч одному, заслуговують, завойовують ще одно живу ітрепетну мить щастя бути разом, а потім ще одно і щеодно. З цих вистражданих митей щастя, з цих найсильніших ізворушливіших усвідомлень того, що ми разом, народжується істинне таїнство людських взаємовідносин.

Приходьте до нас на засідання нашого клубу, не важливо скільки років ви в шлюбі.  Важливо лише: що секрет довголіття дуже простий – «Їжте більше фруктів і менше - один одного».

«Давайте, умиватися  любов'ю частіше,

процедури немає краще і 

Солодше, чим одягнена в щастя любов…»

Доречі, хто ми? Ми -  учасники творчих колективів обласного Палацу культури та щасливі подружні пари:

Захарські Василь і Людмиларазом 33 роки;

Осавалюк Микола і Віраразом 42 роки;

Чулкова Ніна і Юрій разом 7 років;

Логвіновський Микола і Катеринаразом 47  років;

Пушкарь Ольга і Володимир разом 30  років;

Дехтяр Лідія і Юрій разом 44 роки.

Мандрівники в Вічності, вони подорожують по незліченних світах, рухаються по нескінченному ланцюжку життів і смертей, але, куди б не закидала їх зоряна доля, ті, хто колись був частиною Єдиної Душі, невпинно шукають один одного, щоб знову з'єднатися ...Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.