on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

10.06.2021, 14:27

Триває набір учасників на табір «КІНОБЕРЕГ» на Херсонщині

10.06.2021, 14:20

Три пляжі Арабатської Стрілки отримали сертифікат «Блакитний прапор»

10.06.2021, 14:19

Херсонський музей пропонує дітям провести пізнавальні канікули

> Туризм, отдых, развлечения > Оздоровление в Таврии > Відбулося виїзне засідання колегії управління культури і туризму обласної державної адміністрації

Минулої п’ятниці, 08 липня 2011 року, в с.Григорівка Чаплинського району відбулося виїзне засідання колегії управління культури і туризму обласної державної адміністрації, яке провела начальник управління Ірина Корольова.

У роботі колегії також взяли участь голова Чаплинської районної державної адміністрації Володимир Бериславський, голова районної ради Микола Самойлов, Григорівський сільський голова Сергій Кліщевський, працівники управління культури і туризму облдержадміністрації та обласного центру народної творчості, керівники відділів культури і туризму районних державних адміністрацій та міських рад, інші.

На колегії було підбито підсумки проведення в області творчих звітів аматорських колективів «Мистецтво рідного села», начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Ірина Корольова оголосила відповідну постанову та нагородила найкращих за підсумками огляду.

Також учасниками засідання було обговорено питання про підготовку та відзначення в області 20-ї річниці незалежності України, всі мали змогу внести свої пропозиції та побажання.

Розглядалося також питання про обласну програми розвитку туризму та курортів на 2011-2015 роки, заходи щодо її реалізації.

Село Григорівка відоме своїми унікальними лікувальними грязями затоки Сиваш, на засідання колегії представники ТОВ «Вігов» презентували проект «Сивашські грязі – Божа аптека». Після чого учасники колегії з екскурсією відвідали Лемурійське озеро затоки Сиваш і ознайомилися з базою оздоровлення та відпочинку.

Мулові сульфідні грязі затоки Сиваш можуть бути застосовані у санаторних, амбулаторних та домашніх умовах для ефективного лікування хворих різних категорій. Випробування, проведені у клінічному відділі Українського НДІ медичної реабілітації і курортології МОЗ України, дозволили розробити методики призначення грязелікування, встановити показання та протипоказання до їх використання у ряді захворювань.

Лікувальні властивості затоки Сиваш приваблюють туристів з усього світу, тож у с.Григорівка свій розвиток розпочинає зелений туризм. Сільський голова ознайомив учасників колегії з садибами зеленого туризму, у яких наразі відпочивають гості з Німеччини та інших областей України.

 


Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 11.07.2011

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.