on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

18.10.2021, 12:19

Приймаються заявки на 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Впливовий крок назустріч світу

Впливовий крок назустріч світу

Херсон презентований як центр області, що є природною рекреаційною зоною країни. Туристичний потенціал як міста так і регіону вцілому представляв міський голова Володимир Сальдо в рамках загальноукраїнського проекту "Україна туристична" відбулася 1 серпня 2008 р. в місті Києві у притміщенні торгово-промислової палати України.

Частиною видання «Україна туристична» стало представлення районів та міст Херсонщини, які створюють туристичний продукт, надають туристичні послуги та сприяють розвитку туризму. Серед учасників заходу - представники органів державного управління, місцевого самоврядування, народні депутати України, керівники провідних туристичних підприємств, готелів, туристичних баз, пансіонатів, санаторіїв, дитячих оздоровчих закладів, заповідників, музеїв, а також представники засобів масової інформації.

Проект багатотомного іміджево-презентаційного видання «Україна туристична» започаткований у 2006 році Українським видавничим консорціумом за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства культури і туризму України, Державної служби туризму та курортів.
Під час виступу перед гостями та учасниками заходу Володимир Сальдо зазначив, що розвиток туристичної галузі - це розвиток інфраструктури територій: будівництво нових транспортних магістралей, модернізація портів, поліпшення економічних, культурно-мовних, інших сфер життєдіяльності. Міський голова підкреслив: Херсон сьогодні не лише місто з великим історичним ресурсом, архітектурними пам'ятками часів Катерини II та культурною спадщиною. Це - центр області з унікальними кліматичними умовами, що має вихід до Чорного, Азовського морів, де знаходяться понад 300 оздоровчих закладів: санаторіїв, пансіонатів, туристичних баз, дитячих таборів. Херсонщина - це і заповідник Асканія-Нова, що сьогодні називають у числі 7 природних чудес України, і Олешківські піски - південна пустеля. Це регіон, що може запропонувати майже всі туристичні напрямки: дитячий, сімейний, зелений, діловий, тощо.

Важливою складовою участі В.Сальдо у підсумковій конференції Загальноукраїнського проекту «Україна туристична» стало обговорення з представниками відповідних державних органів, колегами з інших обласних центрів України питання розвитку молодіжного туризму. Через взаємодію з молодіжними громадськими організаціями - відпрацювання та розбудова туристичних маршрутів, що відповідали б потребам молоді. «Херсон фестивальний» - таку назву має напрям молодіжного туризму, що активно популяризується молодіжними громадськими об'єднаннями.

«Ми співпрацюємо у цьому напрямку майже з усіма українськими обласними центрами, з країнами СНД, зарубіжними містами - побратимами Херсона. Це реальні інвестиції, реальний внесок в економіку», - наголосив Володимир Сальдо.

Управління громадських зв'язків
"Херсонський вісник".-7.08.2008
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.