on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

18.10.2021, 12:19

Приймаються заявки на 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Всі дороги ведуть до Херсона

Всі дороги ведуть до Херсона 

Нещодавно область відзначала День туризму, приймаючи в себе третій міжнародний фестиваль туристичних фільмів «Вітер мандрів». У приміщенні Херсонського лялькового театру проходив перший тур фестивалю, а його підсумки підбиватимуть через півроку в Києві. Показ фільмів на туристичну тематику проводився з метою розширення і подальшого розвитку міжнародних та культурних зв'язків, інформаційного обміну про туристичні подорожі, популяризації туристичних можливостей рекреаційних зон України.

Власне, наш край чи не перший у списку таких зон. «У вас дуже красиві місця, — говорить одна з організаторів фестивалю Ніна Богомол. — Але туристам ця область України невідома. Якщо людям середнього віку слово «Херсонщина» про щось говорить, то, скажімо, для молодих киян ваш край взагалі закритий...». Тому гостям — учасникам фестивалю — було навдивовижу, що морське узбережжя Херсонської області тягнеться на 254 кілометри, що в нас найтепліше в Європі Азовське море і найбільші Нижньодніпровські плавні, що термальні води та грязі Сиваша мають цілющі властивості.

А на конкурсну програму херсонці запропонували чотири фільми та дві телепередачі, в яких йдеться про острови Джарилгач та Білогрудів, мальовничі місця Таврії, а також про проблеми розвитку туризму в області.

«Два роки тому про Херсонщину говорили як про білу пляму на туристичній карті України, - розповідає начальник управління з питань молоді, спорту та туризму облдержадміністрації Сергій Шкарупа. - Сусіди-одесити взагалі дивувалися, коли «раптом» дізнавалися, що у нас є Азовське море. Це дуже зачіпало. Треба було будь-що виправити ситуацію. Разом із херсонськими туристичними підприємствами ми напружено працюємо. Місяць тому випустили довідник-карту «Херсонщина туристична» (востаннє щось подібне видавалося 11 років тому).

У травні наступного року до області мають приїхати керівники провідних туристичних фірм Польщі. Хочемо показати їм наш край і сподіваємося, що до нас почнуть приїздити польські туристи. Адже з Варшави до Херсона треба здолати відстань набагато меншу, ніж до Адріатики. Чому б нашим туристичним компаніям цим не скористатися і не довести, що всі дороги ведуть до Херсона?».

Сьогодні в області працює 41 ліцензоване туристичне підприємство, 216 туристичних баз і пансіонатів. За перше півріччя цього року вони надали послуг на 4,5 млн. гривень. У день професійного свята найактивніші діячі туристичної сфери - директор Херсонського бюро подорожей та екскурсій Світлана Богданова, керівник підприємства «Вояж» Лариса Серьожникова, директор біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктор Гавриленко та інші — отримали знак «Почесний працівник туризму України».

Тетяна Кирпа
“Новий день”.- 11.10.2001

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.