on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

«Все починалося з крапки…»

«Все починалося з крапки…» – це перша сумісна виставка творчих робіт викладача Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» Світлани Кузнєцової та її учнів, які навчаються в Дитячій художній школі, Дизайн-ліцеї та є студентами Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв. За видами та жанрами мистецтва твори, які увійшли в експозицію, надзвичайно різноманітні. Це і живопис, і графіка, і акварель, і книжкова ілюстрація, і дизайн книги, і дипломні роботи студентів-дизайнерів. Вражають і вікові межі її учнів – від 5 років і до тих, хто стоїть на порозі отримання диплому про вищу освіту.

Такий великий діапазон у техніках та віці вихованців – результат творчого та педагогічного таланту викладача. За біографією Світлани Кузнєцової (дівоче прізвище Юр’єва) можна читати біографію Навчально-естетичного комплексу «Художня школа». 25 років назад у 5-річному віці (звідси і назва виставки «Все починалося з крапки…») вона прийшла навчатися у нещодавно створену Дитячу художню школу м.Херсона, де залишається і до сьогодні, але вже у якості викладача.

Світлана стала першою випускницею Дизайн-ліцею та однією з перших випускниць Херсонського відділення Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв – однієї з складових комплексу «Художня школа». Ще у студентстві, 10 років тому, розпочала свою викладацьку діяльність у рідному колективі, працюючи спочатку з маленькими дітьми, потім з учнями Дизайн-ліцею, і, згодом, стала старшим викладачем відділення вищої освіти комплексу, де вона викладає студентам акварель, проектну графіку, мистецтво шрифтів та дизайн книги.

Окрім викладацької діяльності Світлана не припиняє творчої роботи над власними творами, які також стали окрасою виставки. Відвідувачі побачили, на що може перетворитись звичайна крапка, поставлена несмілою дитячою рукою під вдалим керівництвом досвідченого творчого педагога. Відкриття виставки «Все починалося з крапки…» відбулося 15 березня 2013 року в херсонській міській галереї творчості дітей та молоді «Синій кіт» за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкінська (К.Маркса), 18.

Вл.інформація

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.