on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

З новими силами - до навчання

Незабутні приємні враження справив літній відпочинок та оздоровлення на сотні дітей Нововоронцовського району. Крім відпочинку в пришкільних таборах, а це - майже 500 хлопчиків та дівчаток, у КЗ «Дитячий оздоровчий табір ім. Івана Бережного» зміцнювали своє здоров'я та взяли участь у цікавих масових заходах майже 700 школярів. Тут на них завжди чекали не лише смачна калорійна їжа та поліпшені побутові умови, а й цікаві конкурси, ігри, дискотеки, спортивні змагання, зустрічі, купання в Каховському морі, екскурсії тощо. У першу чергу відпочивали тут діти з малозабезпечених родин та інших пільгових категорій.

Без перебільшення, в районі було зроблено немало, щоб подарувати повноцінний відпочинок талановитим та обдарованим школярам, дітям, позбавленим батьківського піклування та сиротам, а також хлопчикам та дівчаткам із малозабезпечених сімей, дітям-інвалідам та іншим категоріям. На все життя запам'ятають своє літнє оздоровлення в Міжнародному дитячому центрі «Артек» у Криму Андрій Богуцький, Олександр Рохальчук, Анна Капуста, Анастасія Шаповалова, Аліна Сизова і Тетяна Четиркіна з селища Нововоронцовки, Надія Левчук та Наталя Пащенко з Новоолександрівки, Тетяна Бархатова з Біляївки, Олексій Русін з Нововоскресенського. Треба бачити, якою радістю світяться обличчя юних, коли вони пригадують про свій відпочиноку дитячому центрі «Молода гвардія» міста Одеси!

Анастасія Літвіненко, Поліна Пасько, Дмитро Литовченко з Нововоронцовки, Сергій Русін з Нововоскресенського, Ярослав Лисишин, Дмитрій Мількович з Михайлівки та інші із захватом розповідають, як весело проводили час на березі Чорного моря. А враження про нові знайомства з ровесниками та цікаві масово-культурні заходи в їхній пам'яті закарбувалися не на один рік! До того ж, юних нововоронцовців зацікавила славна історія міста-героя Одеси.
А ось що розповів кореспонденту батько Ярослава Лисишина Анатолій, котрий працює інженером-електриком місцевого ТОВ «Дніпро».
- Наш син Ярослав повернувся з дитячого центру «Молода гвардія» в чудовому настрої, - сказав він. - Він ділився з нами та друзями своїми враженнями. Але найголовніше стало те, що наш син не лише добре відпочив на Чорному морі, а й познайомився зі своїми ровесниками з інших регіонів України. Наша сім'я щиро вдячна за подаровану радість!

- Здоров'я дитини - безцінний скарб кожної родини, школи і держави, - переконана начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Фоменко. - Ми отримуємо позитивні відгуки школярів та їхніх батьків про літній відпочинок. У нашій повсякденній роботі з організації відпочинку дітвори нам надавали конкретну допомогу керівники району. Відрадно, що педагогічний колектив та обслуговуючий персонал табору відпочинку ім. Івана Бережного зробили все, аби харчування, відпочинок та дозвілля хлопчиків та дівчаток завжди були на першому місці серед ущерть наповнених турботами їхніх трудових буднів. За турботу в новому навчальному році вони віддячать старанним навчанням та участю в корисних справах!
До слова, пані Тетяна нещодавно повернулася зі столиці України. Там вона разом з водіями отримала три (!) новенькі шкільні автобуси. Це - підтвердження реалізації на практиці державної цільової програми «Шкільний автобус». Тепер загальноосвітні школи району, де потрібно підвозити учнів на уроки, на 100 відсотків забезпечені транспортом.

Микола Гурепко
«Новий день».- №36 (5030).- 30.08.2012.- стр.16

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.