on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

> Темы > Кино > Из истории херсонского кино > Заслужений майстер Андрій Богун


Заслужений майстер Андрій Богун

У якій ще клубній установі сільських районів Херсонщини цікаве дозвілля для тисяч людей організовують два заслужені працівники культури України та заслужений майстер народної творчості України? Мова про Великоолександрівський районний будинок культури. Один із них, майстер народної творчості України Андрій Богун, в свої ще молоді літа зумів винятковою працьовитістю й талантом досягти тих вершин творчості, які не завжди по плечу найдосвідченішим. Ось свіжий факт його трудової біографії. Андрій нещодавно був відзначений золотою медаллю 74-го Міжнародного фестивалю «Unica», який зібрав у болгарському місті Русе самодіяльних митців із багатьох країн Європи. Однохвилинний фільм «Камінь» Андрія та його дружини вчительки Малоолександрівської ЗОШ Марини зачепив за живе не тільки десятки самодіяльних, а й багатьох маститих митців світового кіно!

- Цей фільм відкриває глибинні пласти людської душі, де назавжди оселилося справжнє добро, що перемагає зло, байдужість і черствість, - відгукується про творчий доробок колеги директор РБК, заслужений працівник культури України Леоніда Сердюк. - Далеко не кожному навіть іменитому митцю вдається вкластися в одну хвилину та розповісти зворушливу історію про те, як маленькі хлопчик та дівчинка хотіли зупинити на дорозі шикарне авто, але водій не звернув на них уваги. Навздогін йому вони кинули камінь. Розлючений таким вчинком власник іномарки повернув назад, аби розквитатися з хуліганами, але те, що він побачив, дуже збентежило. У глибокому яру... лежав на одному боці перекинутий інвалідний візок, а поруч благала про допомогу людина. Не вагаючись, чоловік поніс потерпілого на руках у салон шикарного авто...

Висновок з цієї історії напрошується такий.
- Дуже важливо помічати у реальному житті дрібниці, - висловив думку автор фільму Андрій Богун. - Адже насправді все може бути дуже серйозним!
А раніше фільм «Камінь» посідав перші місця на кінофестивалі «Ранок», що проходив у місті Кіровограді та на кінофестивалі «Свет миру» у місті Ярославлі (РФ). Його творець був відзначений дипломами та цінними подарунками.

Минулого літа Андрій Богун побував у складі мистецького десанту району і в одній з військових частин ВМС Збройних сил України. Заступник командира з виховної та соціально-психологічної роботи капітан 1-го рангу О. Ванчуков вручив йому диплом-подяку за вагомий внесок у героїко-патріотичне виховання та естетичний розвиток військовослужбовців Севастопольського гарнізону, допомогу у вихованні у військових моряків дбайливе ставлення до священної пам'яті подвигу живих і загиблих героїв Великої Вітчизняної війни 1941-1945 pp. Великоолександрівські аматори сцени запропонували морякам виставу за твором Кіра Буличова «Можно попросить Нину».

- Андрій Богун - керівник відомого на Херсонщині та за її межами творчого колективу «Студія Простір» нашого районного будинку культури, - сказав журналісту начальник відділу культури і туризму Великоолександрівської РДА Олег Метела. - Під його керівництвом удосконалюють свою майстерність учні шкіл, студенти та працююча молодь. А це драматургія, кіномистецтво, народні ремесла тощо.

Андрій - неординарна творча особистість, з усіма толерантний. Після почутого автор не міг не звернутися з проханням до Андрія Богуна детальніше розповісти про свою родину.

- Моя дружина Марина викладає англійську мову в Малоолександрівській ЗОШ і дуже любить малювати. У нас підростають четверо діток. Максим грає на акордеоні, а його сестричка Софійка відвідувала клас акордеону Великоолександрівської дитячої школи мистецтв. їхній братик Данилко вподобав художнє відділення цієї ж школи, а наймолодший Іванко - першокласник. Але й він любить танцювати і співати! На своїх діток ми з Маринкою покладаємо великі надії! І просимо в Бога сил та уміння в цій справі!

Жителі Великої Олександрівки, з якими спілкувався журналіст, розповіли, що сімейний квартет родини Богунів - чи не найбажаніший і на районній сцені. Вони навіть придумали йому назву «Богунський»! Що не кажіть, а Андрій - носій досить знаменитого в Україні та за її межами прізвища і гідно його виправдовує.

До майже 40 грамот та дипломів за театральну діяльність та здобутки в мистецтві малого кіно Андрія Богуна слід додати й цьогорічні дипломи Міжнародного кінофестивалю «Кінокімерія» та Всеукраїнського театрального фестивалю «Від Гіпаніса до Борисфена».

...Коли розповідь була підготовлена до друку, стало відомо, що фільм «Камінь» Андрій Богун представив на Міжнародному фестивалі аматорського кіномистецтва «Дніпро-sinema» у місті Дніпропетровську.

Микола Гурепко
«Новий день».- №52 (5046).- 20.12.2012.- стр.20
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.