on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

24.09.2021, 14:18

Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів

24.09.2021, 10:42

НПП «Олешківські піски» запрошує усіх бажаючих пройтися найпопулярнішою екологічною стежкою

24.09.2021, 10:38

На території Херсонського Водоканалу стартували екскурсії для школярів

«Зимове щастя. І не тільки...»

Саме під такою назвою нещодавно у Херсоні було відкрито соціально-художню фотовиставку, в експозиції якої — близько ста великих світлин. Вони милують око глядача мальовничими пейзажами зимової Херсонщини, біблійними мотивами і, найбільше, дитячими портретами. Унікальність проекту, а його організаторами виступили обласний центр соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді, молодіжно-християнський рух «Анастасіс» та обласний фотоклуб «Свіжий погляд», у тому, що під час низки доброчинних заходів, які тривали упродовж 2008 року в інтернатах та сиротинцях області, відбулося чимало чудових зустрічей з їхніми вихованцями.

З нами весь цей час працювала фотохудожниця Олена Коваленко, котра фотографувала враження, настрій, емоції дітей, — розповідає голова правління руху «Анастасіс» священик Сергій Дмитрієв. — Коли вона переглядала світлини, подумала, чому б до Різдва не організувати велику спільну фотовиставку, у якій й інші майстри можуть представити подібні сюжети?! Придумали символічну назву — «Зимове щастя. І не тільки...». По-перше, взимку відбувається найбільше улюблених дитячих свят — День святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреще. По-друге, це справді дуже добра нагода привернути увагу суспільства до долі дітей, котрі залишилися без родинної опіки. Ще одна думка, з якою ми організовували проект, — це прагнення продемонструвати, що ось такі фото могли б прикрасити стіни коридорів міських рад, облдержадміністрації, облради тощо. Адже це зйомка, з одного боку, репортажна, передає будні нашого суспільства, а, з другого, — художня, це мистецтво.

Місцем для проведення виставки було обрано фойє ККЗ «Ювілейний». У різдвяно-новорічні дні у його стінах щодня відбуваються покази дитячого кіно та мультфільмів, зустрічі з Дідом Морозом. Тисячі малюків з батьками, вчителями шкіл зможуть на додачу відкрити для себе «Зимове щастя...». Головне те, що, аби потрапити на виставку, не треба докладати зусиль. Тільки-но відкриваєш центральні двері кіноконцертного залу, як на тебе з великих світлин дивляться десятки пар дитячих очей — синіх, блакитних, зелених, чорних, веселих, грайливих, таємничих, задумливих... Промовистими є і назви цих робіт: «Синьооке питання», «Вартовий казкового світу» В'ячеслава Мороза, «Подружки» Олени Сандік, «Рідненька» Аліни Кац, «Надувацтво» Ілони Кім, «Смачно» Валентина Гороховського та багато інших. Усього у виставці взяли участь 24 автори.
— Тут — дитяче щастя, мрії. Таке враження, що усе це з картин передається тобі, — поділилася враженнями п'ятикласниця школи № 12 Надя Копієвська, котра прийшла до ККЗ разом з усім класом на перегляд мультиків.

— Ось цей хлопчик, бачите (робота «Вартовий казкового світу». — Прим, ред.)? Він такий незвичайний. Сидить і ніби думає: «Раптом прийде моя мама». І чекає на неї, — додала її подружка Христина Любимська.
До речі, у рамках підготовки виставки «Зимове щастя. І не тільки...» одна з фото сесій відбулася у стінах Свято-Катерининського собору. Це своєрідний репортаж з екскурсії храмом, подарованої вихованцям притулку для неповнолітніх служби у справах дітей облдержадміністрації, розташованому в Степанівці.

Організатори проекту сподіваються, що їхню ідею у майбутньому підтримають і інші представники громадськості Херсона, а також громади інших міст України. Тим паче, що частину з представлених на виставці робіт незабаром можна буде побачити на національних каналах телебачення — у соціальній рекламі щодо захисту прав дитини та боротьби з сирітством.

Марія ФОКІНА.
Новий день.-22.-01.2009
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.