on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

> Новости региона > "ZURICH-2021": про Поліну Райко мовою коміксу
Все новости

06.05.2021 15:52

"ZURICH-2021": про Поліну Райко мовою коміксу

Радо оголошуємо початок нового проекту для творчої молоді і запрошуємо подавати заявки на участь у воркшопі зі створення коміксів!

Воркшоп відбудеться у липні 2021 (орієнтовні дати 5-11 липня, 7 днів).

Місце проведення - Херсонська область, поблизу м.Олешки, де жила унікальна художниця Поліна Райко. Проєкт є актом співтворчості художників коміксів у діалозі з мистецьким феноменом Поліни Райко – саме її життю і творчості буде присвячено комікс-журнал «Zurich 2021», який ми разом створимо.

Під час воркшопу учасники та учасниці познайомляться з мистецтвом Поліни Райко, відвідають її будинок, який повністю вкритий розписами і фактично є тотальною ілюстрацією до її життя. Ми вивчатимемо контекст, у якому вона жила, ходитимемо її вулицями, спілкуватимемося з її сусідами. В решті решт, ми спробуємо зрозуміти, що є творчість Поліни Райко для кожного з нас і розказати її історію у формі сучасного коміксу.

Результатом воркшопу буде створення комікс-журналу «Zurich 2021» (поліграфічна і онлайн-версія). Кожен/кожна з учасників та учасниць створить власну історію.

Про Поліну Райко на Bird-in-Flight

https://birdinflight.com/.../polina-rajko-dom-kotoryj...

ПРО МІСЦЕ

«Цюрих» – так деякі місцеві досі називають м.Олешки, колишній Цюрупинськ. Саме у Цюрупинську все життя жила Поліна Райко. Цюрупинськом (на честь більшовика Цюрупи, який тут народився) у 1928 році назвали старовинне місто Олешки, перша згадка про яке відноситься до часів Київської Русі (1084 рік). Справжня назва повернулася лише у 2016 році згідно з законом про декомунізацію. Проте навіть коли Олешки були Цюрупинськом, назву хотілося іншу. Можливо, тому й виник загадковий «Цюрих», в який зараз з великих міст переїжджають художники і ITшники заради свіжого повітря, сусідства з природою, неквапливого ритму життя.

НАШ МЕНТОР

Під час воркшопу з нами працюватиме менторка з ЄС, художниця коміксів з Берліну Marlene Krause, яка допомагала у створенні трьох коміксів для антології kuš! (Рига, Латвія, 2020 р.) та має багаторічний досвід проведення майстер-класів з коміксів (наприклад, для Інституту Сервантеса в Брюсселі, фестивалю коміксів у Барселоні та Більбао в Іспанії, Каунасі в Литві, для Maison des Auteurs у Ангулемі, Франція). Марлін вивчала ілюстрацію в Гамбурзькому університеті в Німеччині. Вона вже у захваті від творчості Поліни Райко і готова поділитися з учасниками та учасницями воркшопу своїм досвідом та вміннями.

МИ ЗАПРОШУЄМО подавати заявки:

Творчу молодь (16-35 років) з Південного регіону України: Херсонська, Миколаївська, Одеська, Запорізька, Дніпропетровська області.

Заявка повинна включати:

1. Короткі відомості про себе (дата народження, місце навчання/роботи, кілька слів, які вас характеризують як творчу особистість).

2. Приклади робіт

3. Контактна інформація (телефон, профіль у соцмережах, e-mail)

Заявку треба відправити на e-mail: culture@i.ua, в темі листа вказати Zurich 2021

ДЕДЛАЙН прийому заявок: 10 червня 2021, 18.00 за Київським часом.

Якщо ви яка цікавитесь сучасною візуальною культурою і пов’язуєте своє майбутнє з дизайном, графікою, малюванням, навчаєтесь або працюєте за цими або дотичними спеціальностями, або займається малюванням у вільний час ця можливість саме для вас!

Буде відібрано 15 учасників/учасниць, яким повністю забезпечено проїзд, проживання, харчування, матеріали для роботи, переклад. Всі учасники отримають авторські примірники коміксу!

Участь у воркшопі є безкоштовною.

Проект «Zurich 2021: про Поліну Райко мовою коміксу” підтримує Європейський Союз та Ґете-Інститут за програмою Дім Європи

https://houseofeurope.org.ua/

House of Europe

Goethe-Institut Ukraine

Партнери проекту

Первая Киношкола

Благодійний фонд ім. Поліни Райко

Джерело

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.