on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

  Український військовий передав до колекції Херсонського обласного ...
05.05.2024, 15:02

На полотнах — троянди, тюльпани, маки та інші квіти. Художниця Яна Голуб'ятникова представила у Херсоні виставку робіт

  Художниця Яна Голуб’ятникова 1 травня презентувала ...

Катерина Самойлик вітає жінок Херсонщини

5 березня, напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 Березня, у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі зібралися матері-героїні, жінки, які мають трьох та більше дітей, члени Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» зі всієї Херсонщини, яких до зустрічі запросила народний депутат України Катерина Самойлик.

Разом з Катериною Самойлик жінок привітали народний депутат України Андрій Найдьонов та перший секретар Херсонського обласного комітету КПУ Георгій Найда. Жінки насолодилися чудовим концертом та отримали від народного депутата Катерини Самойлик подарунки до свята.
Катерина Семенівна нагадала присутнім про історію чудового свята, розповіла про велику повагу до жінок-трудівниць, матерів, які виховують діточок, до всіх жінок, які мають сили та наснагу допомагати тим, хто потребує цього. Практично всіх цих жінок об'єднує громадська організація Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», який було створено у 1993 році, а його регіональні осередки працюють сьогодні у всіх областях України.

Очолює Союз всі ці роки народний депутат України Катерина Самойлик. Мета діяльності організації - сприяння об'єднанню жінок на захист політичних, економічних, соціально-культурних прав жінок, дітей, молоді, а також розробка і реалізація програм, які втілюють цю мету у життя. Найяскравішим проектом організації став Всеукраїнський конкурс «Таланти багатодітної родини», про який знає вже вся Україна.
Конкурс «Таланти багатодітної родини» проводиться з 2004 року, його ініціатором та «мамою» стала саме Катерина Самойлик. Конкурс з кожним роком набував сили і авторитету настільки потужно, що його підтримує вже багато і людей, і організацій, першим серед яких - Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Сьогодні тільки на Херсонщині працює 18 районних організацій Союзу, більше 50-ти первинних, які об'єднують майже 5 тисяч жінок. Головою обласної організації є Наталія Ткаченко. «Жінки нашої організації беруть активну участь у житті країни, багато допомагають багатодітним родинам, дітям-сиротам,- розповідає пані Наталя.- Окрім фінансової допомоги, багатодітним родинам допомагають відстоювати їх права. Жінки постійно проводять різні акції по збору речей, книг для родин, які потребують допомоги суспільства. До Новорічних свят, Дня захисту дітей хлопчикам і дівчаткам з багатодітних сімей члени обласної організації готують подарунки. Не стоять вони й осторонь політичних проблем. Ми беремо участь у різних акціях, які проводить Компартія України, наприклад, коли збирали підписи проти НАТО, організовували мітинги проти незаконних дій влади тощо.
Жінки Союзу користуються великим авторитетом, практично всі керівники районних організацій в нашій області є депутатами місцевих рад, тож можуть здійснювати реальну допомогу своїм землякам».

Лідер Союзу народний депутат України Катерина Самойлик багато часу приділяє створенню законів саме соціального спрямування, виносить на розгляд Парламенту такі законотворчі ініціативи, які значно поліпшують життя людей. Одним з таких законів, автором якого є Катерина Семенівна, став Закон «Про єдиноразову допомогу при народжені дитини», коли сім'ям, де народилося немовля, стали виплачувати по 8 тисяч гривень. Саме після прийняття цього Закону держава повернулася обличчям до родин з дітьми та почала їм матеріально допомагати у значній мірі. Саме цим Законом К.С. Самойлик було прорвано замкнуте коло навколо питання допомоги держави при народжені дитини.

На жаль, демографічна ситуація в країні складається із сумних для українців цифр. ООН занесла нас до переліку націй, які вимирають (коли смертність перевищує народження). Тож державні мужі , повинні зробити необхідні кроки задля відродження населення нашої держави, першим з яких повинно бути фінансове стимулювання народження, допомога сім'ям при народжені дитини. Цифри статистики свідчать, що після того, як Закон Самойлик запрацював - народжуваність у державі зросла. Проте згодом цифри стали більш стабільними, а очікували - різкого росту кількості немовлят.

«Це означає, - вважає народний депутат Катерина Самойлик,- що питання треба вирішувати у комплексі, а не тільки одноразовими допомогами. Матір і батько повинні бути впевнені у тому, що держава не покине їх наодинці з проблемами і буде робити все, аби дитина нормально росла та розвивалась, навчалась та оздоровлювалась... Так що попереду багато невирішених питань і проектів законів, які повинні поліпшити наше життя».
У народного депутата є кілька законопроектів, які могли б вирішити всі ці проблеми, проте постійне протистояння політиків, перманентні вибори в державі, економічна криза не дають можливості їй втілити плани у життя.

Може, тому так багато часу Катерина Семенівна приділяє громадській роботі, коли, не орієнтуючись на політиків чи зміни Урядів, вона реально допомагає конкретним людям, багатодітним сім'ям, жінкам, які виховують дітей. Доля приготувала для таких матерів багато випробувань, але вони щасливі, тому що мають родину і дітей, яких люблять понад життя. Саме таких жінок-берегинь і захищає народний депутат Катерина Самойлик. «Сім'я, жінка опинилися в складній, суперечливій достатньо песимістичній ситуації щодо майбутнього України,- вважає вона,- однак держава - це кожний з нас, і якби всі виконували свої обов'язки так, як це роблять багатодітні матері,- давно був би спокій, тепло та добробут в кожній родині і в нашій країні, і не треба було б пустих закликів до чесності та справедливості».

На сьогодні Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» є одним з найпотужніших і найчисленніших громадських жіночих об'єднань в Україні, в якому працюють жінки різних професій: від простих робітниць, вчителів, домогосподарок до академіків, Міністрів та народних депутатів. Всі вони різні за віком, та об'єднує їх одне - бажання допомагати людям, робити життя кращим.
Свято, яке організувала народний депутат України Катерина Самойлик у Херсоні, стало для багатьох жінок прекрасним подарунком до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Лариса Лібіга,
головний бібліотекар ЦДБ
“Акценти”.- №10 (160).- 10.03.3010.- стр.8-9

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.