on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

> Организации > Телевидение, радио > FM-радио в Херсоне > Love story на "Европе плюс" Херсон

 

Love story на "Європі плюс" Херсон

Скільки прекрасних, легендарних пар закоханих ми знаємо... Ромео і Джульєта, Наполеон і Жозефіна, Боні і Клайд... Найчистіше, найщиріше відчуття - відчуття любові. Через які випробування доводиться проходити закоханим! Заради чого? Все це робиться лише для того, щоб знов і знов довести всю глибину власного почуття. 14 лютого - день всіх закоханих, і звичайно "Європа плюс" Херсон, не могла залишитися осторонь!

Традиційний проект для закоханих "Лав Сторі" знову проводився в нашому ефірі. З 9 по 13 лютого, щодня, в денному "Презенті", Ви могли чути пару, яка претендувала на звання самої кращої і самої закоханої. Половинкам потрібно було відповідати на питання, які були поставлені їх коханим до ефіру, а ми, вже в прямому ефірі "Презенту", перевіряли, чи співпадуть їх відповіді і те, як добре вони один одного знають! Все як завжди: питання для нього і для неї, правильні відповіді, півфінал і фінал... море любові, щирості і справжнього щастя! Все це із задоволенням дарувала "Європа плюс".

Пари було три. Незвичайне почуття щирої любові осявали кожного яскравим світлом. І вперше в проекті "Лав Сторі" сталося те, чого не чекав ніхто, напевно, навіть і самі учасники. У всіх пар була рівна кількість правильних відповідей і смс-голосів. Але якщо подумати, то це і не дивно зовсім, адже почуття справжні і перед любов'ю - всі рівні! Таким чином, пару переможців визначив найперший смс-голос, що прийшов в день фіналу. В результаті переможцями стала пара під номером один - Катерина і Валерій. Вони герої справжнісінької історії любові.

Він - Валерій Русол, студент заочного відділення ХНТУ, працює менеджером. Валера любить слухати якісну музику, відпочинок на природі в хорошій компанії, але більш всього любить Катю і з радістю проводить з коханою весь свій вільний час. Вона - Катерина Верещак, студентка ХГУ, в майбутньому фахівець з хімії та біології. Катя дуже любить тварин, тому готова прихистити всіх бездомних котиків і собачок. А ще вона любить готувати, як запевняла, робить це дуже смачно. Із захоплень - фотографія, вільний час проводить з друзями, але максимальна його кількість все - таки залишається Валерію. Ось такі вони закохані, переможці проекту "Лав Сторі"! А в день нагородження, 13 лютого кожен відчув найпозитивніші емоції, було море посмішок, радість і прекрасний настрій! Ми знов почули пару в нашому ефірі. Вони щасливі!...Ще б, адже вони переможці проекту від "Європи плюс" Херсон - проекту "Лав Сторі"!!! Чергова історія любові буде писатися під ритми улюбленої європейської музики ... і хто знає, можливо саме Катя і Валера - нова легендарна пара. Любові Вам і щастя!!!

Ніка Матвєєва
Булава.-19.02.2009
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.