on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Visual art > Art education in Kherson > Молоді архітектори якісного світу

Молоді архітектори якісного світу

Юні херсонські художники підкорили Україну, представивши свої роботи на конкурсі дитячого малюнка, який не має аналогів у жодній з країн СНД
Нещодавно в Києві відбулась церемонія нагородження переможців 8-й Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»-2011. Конкурс проводиться на регіональному та загальнодержавному рівнях з 2004 року. Завдяки йому юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу.
Цього року для участі на конкурсі-виставці представлено 5098 художніх робіт з усіх областей України. Переможці визначались серед учасників виставки-конкурсу з усіх регіонів України у трьох вікових категоріях (5-8, 9-12, 13-17 років) у номінаціях «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми - архітектори якісного світу» та «Кращий плакат на споживчу тематику».

У фіналі, в загальнодержавному етапі конкурсу, взяли участь 238 конкурсних робіт, в тому числі 9 робіт наших юних земляків. Це малюнки Тетяни Єфімової, 14 років, «Зворотна сторона штучної якості» (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв), В'ячеслава Бобришева, 7 років «Захистіть від бруду» (Херсонська школа мистецтв «Ювента»), Єлизавети Ніколаєвої, 10 років, «Збережемо воду чистою!», (Херсонська школа мистецтв «Ювента»), Людмили Бабанаєвої, 15 років, «Українські сири - найкращі в світі» (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв), Катерини Макєєвої, 14 років, «Жива експертиза - найкраща» (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв), Влади Михайлюк, 10 років «Овочі та фрукти - якісні продукти. Нас ти обирай і здоров'я май» (Семенівський НВК), Каховський район, Марії Чорнобривої, 7 років «Беріть краще від природи» (Херсонська школа мистецтв «Ювента»), Юлії Камінської, 16 років «Захистіть!» (Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

Юних переможців головне конкурсне журі визначало у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику», за віковими категоріями. Дипломи та призи отримали 27 талановитих художників.
Серед переможців і маленький художник з Херсону - В'ячеслав Бобришев, 7 років, учень Херсонської школи мистецтв «Ювента» (художній керівник Тетяна Ничипорчук), який зайняв перше місце у номінації «Ми архітектори якісного світу» у віковій категорії 5-8 років за малюнок «Захистіть від бруду».
Крім того, за оригінальну техніку виконання, майстерність та влучне розкриття теми Головне конкурсне журі Конкурсу відзначило заохочувальними дипломами юних херсонців - Людмилу Бабанаєву (художній керівник Наталія Джерук) за малюнок «Українськи сири - найкращі» та Владу Михайлюк з Семенівського навчально-виховального комплексу (с.Семенівка, Каховського району) за малюнок «Овочі та фрукти - якісні продукти» (художній керівник Лариса Нарли).

Під час церемонії нагородження Голова Державної інспекції України з питань захисту прав Сергій Орєхов зазначив, що цей конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагалися передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя.
«Усі, хто бачив або побачить малюнки дітей, зрозуміє, що дитяча душа чиста, вона сприймає світ тонко. Серця та руки маленьких громадян України створили неповторний світ добра, краси та любові, який, на моє переконання, повинні побачити якомога більше людей» - наголосив Сергій Орєхов.

Експозиція найкращих робіт учасників конкурсу дитячого малюнку протягом 9-10 листопада була розгорнута у великій виставковій залі Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».
А 9 листопада цього року, в рамках проведення регіональних заходів з відзначення Європейського тижня якості в Україні, заступник директора ДП «Херсонстандартметрологія», заступник голови регіонального конкурсного журі Лариса Бартків вручила грамоти та призи 27 переможцям, які зайняли відповідно перше, друге та третє місяця у кожній із трьох номінацій у кожній віковій категорії та вручила подяки вчителям дітей - переможців Фірузі Тимофєєвій, директору школи мистецтв «Ювента», Наталії Джерук, вчителю образотворчого мистецтва Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, Тетяні Ничипорчук, вчителю образотворчого мистецтва школи мистецтв «Ювента», Ларисі Нарли, вчителю образотворчого мистецтва Семенівського навчально - виховного закладу Каховського районного управління освіти.
Щиро дякуємо всім за популяризацію щорічної Всеукраїнської дитячої виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі».

«Херсон маркет плюс».- №48 (306).- 01-07.12.2011.- стр.9

 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page